Čo som to za človeka?

Príspevok v téme: Čo som to za človeka?
silvus28

Ahojte, ani neviem ako začať...hnusím sa sama sebe, som odľud, nezaslúžim si nič, ani žiť, za to všetko, čo som urobila...PPP ma žačali ničiť už v mojich 13 rokoch, a už mám 28 a neprechádza to...asi sa vôbec nesnažím to zmeniť, možno si v tom hoviem, možno mi je v tom dobre, ale ja sa v tom paradoxne necítim dobre...ale nechcem pribrať, a to je jednou z podmienok vyliečenia a ja to odmietam akceptovať...proste to nedokážem! PPP mi úplne pokrivili charakter, stala sa zo mňa obyčajná klamárka a dokonca aj zlodejka...koľkokrát som mame zobrala z peňaženky eurá na jedlo, aj som jej vybielila účet (400 Euro!!!!!), aby som mala na svoje rozmary a na jedlo, ktoré potom aj tak skončí v záchodovej mise...nechcem už žiť v tomto tele, chcem ísť preč, chcem sa zmeniť, niečo so sebou robiť, všetci ma neznášajú , doma na mňa denne kričia, vraj "pozri sa kam si to dotiahla, tvoje spolužiačky sú už povydávané, majú deti, vysoké školy, a ty? Ty si doma na invalidnom dôchodku a myslíš len na jedlo!" Koľkokrát mám chuť aj vziať si život, ale nemám odvahu...pomôžte mi prosím aspoň svojimi radami...ďakujem

rozumiem ti

silvus: bravo slecna, na zaciatok velmi dobre. pokracuj tak a za rok si ani nespomenies, ze si vobec nejake " problemy " s jedlom mala :) spomen si vzdy na to, ze kazdym krokom a kazdym uspechom, hoci malym, si blizsie k svojmu cielu. zit normalne, jest normalne a citit sa normalne - najmä v hlavicke :) nepochop zle, su tym myslene sustavne myslienky na jedlo a obavy z neho. ked budes mat pravidelny stravovaci rezim, toto vsetko zmizne.

fERNANDo

Treba robit nieco pre svoje telo a to ze obmedzis prisun potravim to nezmenis telo ti zacne kysnut ak to mam tak povedat treba sa naucit denne sportovat nie to prehanat ale zacat cvicit lahke cviky a prepacovat sa zmena nepride za tyzden mesiac rok treba cvicit a pracovat na sebe a nejest ziadne spalovace riadne treba cvicit ale obmedzovanie prisunu jedla nic neriesi

silvus28

Ahojte baby, tak ja som dnes zatiaľ mala:
R.: malá celozrnná žemľa s maslom, caro káva
D.: jablko a káva s mliekom
O.: trochu ryže, kuracia čína, uhorkový šalátik
Ol.: jablko, marhuľa, káva s mliekom
V.:
asi bude jogurt nízkotučný buď s celozrnnou žemľou alebo s ovs. vločkami
Tak čo na to poviete, Asi dosť veľa, čo??? Ale hlavné je, že to všetko všetúčko vo mne zostalo:-)))))

zuzka1911

Jasne, zavidia Ti !!! Ti, ktori Ta miluju Ti veria a tesia sa z toho, ze sa Ti podarilo nieco, z coho mas radost a ostatnym nemusis nic vysvetlovat :)

karotkaaa

to mas pravdu, podstatne je, ze ja viem, ako som schudla, nie oni. Nebola som odkazana na ziadne hladovanie, grcanie ani tabletky. Len to boli, ze ma takto "osocuju", ked to nie je pravda. Akokeby to tam kazdeho sralo, ze teraz vyzeram dobre ...

zuzka1911

8 kil je dost, ale pokial je to zdravou cestou, je to ok. A 8 kil za nejakych 7 mesiacov je super. Take zdrave chudnutie, povedala by som. Ja som schudla 8-10 kil za mesiac asi. Som nejedla nic a grcala aj vodu, caj atd. , cista katastrofa. No uplna akorekticka som bola.
Ludia vacsinou riesia problemy tam, kde nie su. To si nevsimaj, aj ked sa mi to asi lahko povie. Ale ked je vsetko v poriadku, nerob si z toho starosti. Ja som sa naucila nikomu nic nevysvetlovat, je mi jedno co si kto mysli. Podstatne je, co je naozaj pravda.

karotkaaa

to sledovanie, ci jes, ci si neschudla poznam... Ja som od januara doteraz zhodila 8 kg, ale podotykam, ze zdravo, neobmedzovala som sa v jedle, normalne som jedla sladkosti, len som 3x do tyzdna cvicila a na veceru papala zeleninku a bielkoviny. Ale priatelova mama si o mne asi mysli, ze som anorekticka alebo co. Stale sa pohorsuje, ze nejem, ze budem chora, pritom u nich normalne jem ! Totizto dakedy som u nich jedla len bielkoviny (cottage cheese a take somarinky), teraz jem, co pride, lebo s priatelom rekonstruujeme u nich nase buduce byvanie, takze potrebujem jest aj nieco viac kaloricke, aby som vladala. A teta pred mojou mamou zapoti, ze ja nic nechcem jest !! To ma dost boli :((( Pritom to, ze jej dcera mala problemy, nejedla nic, potom brala tabl na chudnutie, to neriesila... riesi iba mna a robi problem tam, kde nei je ...

zuzka1911

No veru ... Ja viem, ze som normalna, len niekedy mi zasibava. A tiez som mavala tie pocity, ze ma jedlo zaspini. Ale tak zvnutra. Som si predstavovala ako asi moj zaludok vyzera po tej polievke a druhom , ze ked sa to tam vsetko zmiesa, no hnusneee ! Ale uz nie. Teraz som normalne akoze hladna a tesim sa domov na obed :) Dufam, ze uz to bude len lepsie a lepsie a ku svojim starym praktikam sa nevratim. A ked tak, tak len take male zlyhanie, z ktoreho sa velice rychlo vzpamatam a idem dalej. Ale tak ludia okolo mna stale sleduju co jem, ci jem, ci som zase nahodou neschudla atd.