Antikoncepcia, kondom a aj tak sa bojim

Príspevok v téme: Antikoncepcia, kondom a aj tak sa bojim
bojazlivkaa

Ahojte,
beriem antikoncepciu,ale pre pripad sa pri milovani s priatelom chranim aj kondomom.No aj tak sa bojim ci neotehotniem, a preto chcem po partnerovi aby ho pred vyvrcholenim zo mna vybral a urobil sa do kondomu mimo mna.
Co si o tom myslite?
Proste sa chcem chranit,co je na tom zle?
Priatel mi povedal,ze to nechape.
Preco nie ste chlapi tolerantny a nie ste aj Vy zodpovedni?
Suhlasili by ste s takymto navrhom milovania?

lioness_01

ale inak, ak máš 24 rokov, tak ako to myslíš, že na to nemáš vek ? :D si v najlepšom veku mať deti... :)

lioness_01

bojazlivka, ale to je pochopiteľné, že nechceš dieťa, ja mám 21 rokov a tiež mám priateľa a tiež ešte nechceme deti, ale beriem hormonálnu antikoncepciu(zatiaľ) a chránime sa len ňou :) antikoncepcia má účinok 99,98 % pri správnom užívaní a verím, že ty ju správne užívaš, tak sa fakt neboj... ak chceš, tak teda používajte kondóm, ale nenúť partnera ešte aj k prerušovanej súloži... to je fakt od veci...

bojazlivkaa

Ano rozpravala som sa o vsetkom s gynekologickou ked som mala priatela, s ktorym som sa rozhodla prvykrat milovat.Viem, ze mam chorobny strach z otehotnenia,ale neviem s tym nic urobit.Proste sa bojim a chcem byt chranena.Mozno je to aj tym, ze s momentalnym priatelom netuzim mat dieta,kym spolu chodime ok, ale mat spolu dieta a teda svadba atd. nie.Po prve na to nemam vek a nechcem to.

lioness_01

bojazlivkaa - ten scenár s tou hnačkou čo si napísala je blbosť... ak má žena sex, chlap sa do nej spraví a na ďalší deň po užití tabletky dostane hnačku, tak keď jej hnačka prejde, tak si vezme ďalšiu tabletku- je tam predsa tolerancia 12 hodín, a to mi chceš povedať, že by si hnačkovala 12 hodín? ak hej, tak to by ťa už viezla sanitka, 12 hodín sa nedá normálne hnačkovať...

lioness_01

Jaja, už zase??????? si nepochopila, že TEBE NIČ NEHAPRUJE ???? a že to tak budeš mať možno aj už stále, taký "menzes" ? nič ti nehapruje preboha, aj ty by si asi mala navštíviť psychologa, už tretí deň strašíš s tým istým a nedokážeš pochopiť, že ti nehapruje menzes, ale že je to NORMALNY MENZES pri užívaní antikoncepcie !!!

lioness_01

bojazlivkaa, ale antikoncepcia ti blokuje ovuláciu, tie spermie nemajú čo oplodniť, prestaň sa stresovať, toto by asi chcelo pohovor s gynekologom, alebo psychologom, troška sami zdáš na svoj vek prehnane bojazliva a paranoidná

lioness_01

bojazlivka, nie, nie je to normálne, že sa chceš milovať s antikoncepciou, kondómom a prerušovanou súložou... a vôbec to nie je o tolerancii či netolerancii tvojho partnera... ja som síce žena, ale byť chlap, nechcela bysom byť tvoj partner... :(

berieš antikoncepciu - vieš ako funguje??, vieš na akom pricípe? na čo ti je vôbec kondóm ? a ak aj kondóm, tak na čo preboha ešte aj prerušovaná súlož? ja chápem, že nechceš ešte dieťa, ale hormonálna antikoncepcia je dostatočne bezpečná ochrana, kondóm vôbec nie je nutný a ani prerušovaná súlož... a tie tvoje sci-fi scenáre, že ak by si vracala alebo hnačkovala do 4 hodín... tak si zoberieš novú tabletku, veď to je aj v letáku napísané... a poviem ti, ja beriem antikoncepciu 4 roky a za celé 4 roky sa mi len dva krát stalo, že som si kvôli hnačke a vracaniu musela zobrať inú tabletku (raz z prejedenia a raz z toho, že som to prehnala s alkoholom), ono , zdravý človek len tak z ničoho nič nevracia a nehnačkuje... :)

tak sa prestaň báť... a fakt sa nečuduj partnerovi, to by sa čudoval asi každý chlap, takejto paranoji...

bojazlivkaa

Ja beriem antikoncepciu uz od 15tich rokov na upravu menstruacie a nepamatam sa ako to bolo prve mesiace,ale po vysadeni an rok som vobec nemala menstruaciu.Tak mi ju gynekologicka opat nasadila.
Ja sa prerusovanej suloze aj pri antikoncepcii obavam.Priatel ma nahovoril parkrat na milovanie s urobenim sa do mna a to som pomaly nespala ako som sa potom bala.Proste po dietati netuzim, milujem deti, ale momentalne urcite nie.

Jaja18

awoj , no ja sa tiez trochu obavam...som spriatelom uz 2 roky spolu ...mame pekyny vztah ...ja beriem antikoncepciu a pouzivame pri milovani aj prerusovanu suloz...no tabletky beriem 3 mesiac ...stalo s ati ze ti haproval menzes prve 3 mesiace?

bojazlivkaa

Nie myslela som to tak,ze sa milueje s priatelkou naplno, berie antikoncepciu uz rok.Tvoje spermie su v nej a ok je chranena, len napr. na druhy den ked si zoberie tabletku, tak dostane hnacku a ma ju napr. cely den.Je jasne, ze tabletka nema ziadny ucinok a kedze si sa den predtym do nej urobil je tam velka pravdepodobnost, ze bude tehotna.