Antikoncepcia, kondom a aj tak sa bojim

Príspevok v téme: Antikoncepcia, kondom a aj tak sa bojim
bojazlivkaa

Ahojte,
beriem antikoncepciu,ale pre pripad sa pri milovani s priatelom chranim aj kondomom.No aj tak sa bojim ci neotehotniem, a preto chcem po partnerovi aby ho pred vyvrcholenim zo mna vybral a urobil sa do kondomu mimo mna.
Co si o tom myslite?
Proste sa chcem chranit,co je na tom zle?
Priatel mi povedal,ze to nechape.
Preco nie ste chlapi tolerantny a nie ste aj Vy zodpovedni?
Suhlasili by ste s takymto navrhom milovania?

SatyR

Prva vec naplaste... Druha: Boze kedy sa uz zamislis... Sex s tabletkami tak ako aj s naplastami je bezbecny az po istej dobe... Ked sa zmenia veci v tele... podla navodu neviem sice kolko to trva kym to zaberie... ale mozno den? dva? tri? A hadam mi nechces povedat ze by si si pocas toho nevsimla ze si mala hnacku... Alebo mi chces povedat ze ju mas stale? Tak si kup naplaste... A taktiez asi nebudes sexovat 5 min predtym ako si budes mat dat tabletku {budem sa tvarit ze to treba na sekundu presne) a potom chztis hnacku po sexe a budes v tom... tak nejak si to myslela? JEDINE

SatyR

Hnacku? Ty vobec premyslas? Ved ty tu pises sci-fi to by sa daaaavno vstrebalo... A ak sa bojiss ze nie kup si naplaste... moja ma naplaste... A ja dieta nechcem viac ako ty :D a mozeme sa o tom hadat aj do polnoci... ale je to tak... az trosku choro nechcem dieta... ALE 2+2=4 tak naco sem pises ked ti ludia vsetci napisu ze ako to je a ty potom iba vzdy dodas ale aj tak sa bojim... chces iba pisat ze sa bojis? nech sa paci... ved nam to moze byt jedno... ci si das poradit...

bojazlivkaa

Ok,ale ak sa budete milovat naplno ked berie priatelka antikoncepciu a napr. potom dostane hnacky a tabletky nebudu mat ucinok,nebudes mat strach, ze bude tehotna?
Podla mna to nie je o tom ved ak otehotnie tak co uz, ale ja nechcem vobec otehotniet.

SatyR

tak sa ospravedlnujem... uprimne ale mal som pocit ze idem na istotu... Ved staci spocitat dva a dva... Ja tiez nechcem deti... Zatial urcite... Ale staci si davat bacha... spravne natiahnut gumu... alebo nacas dat tabletku a je po starostiach

SatyR

ps.: este by sa hodilo keby ti napisal aj niekto iny ja mam pravidelne sex zatial iba dva roky... S kondomo... S anikoncepciou... Bez akejkolvek ochrany a striekat von... a nic... A ked som mal asi dva krat strach tak sme kupili tabletku co sa ma dat co najskor potom ako dojde k tomu ze mas pocit ze si mohla byt oplodnena... Ale to uz boli fakt take veci ze semeno bolo dnu...

SatyR

Takye takto nema zmysel sa o tom bavit.. Bud to robte aj s kondomom aj antikoncepsiou a nemas sa coho bat... alebo iba s antikoncepciou a zvyknes si.. napr moja partnerka ma dost nepravidelnu menstruaciu a stresovali sme kusok tiez... Alebo ho dorob ustami alebo nech strieka von... To je na tebe predsalen... ALE celkovo by som povedal ze nesexuj ked na to niesi pripravena... Podla mna mas ta 14-16 rokov max... Rob co myslis ine ako toto ti ludia neporadia... iba ze by si sa dala podviazat alebo ja neviem nejake scifi... takze bud sa zmier s tym ze to bude vzdy tak alebo to zmen alebo alebo... Neda sa ti poradit...

kvietok23

ak o sebe vies, ze si zodpovedna a tie tabletky uzivas nacas a pravidelne, tak sa nemas coho bat. napise ti tu X dievcat, ktore uzivaju antikoncepciu a priatel sa dokonca urobi DO NICH! pokial beries HAK, tak sa nemas coho bat a naozaj nechapem ten kondom...a predpokladam, ze tvoj priatel z toho tiez nema radost. prenho to musi byt ako sa hovori: ako lizat med cez sklo...

bojazlivkaa

Parkrat sme sa milovali s priatelom bez kondomu,ale potom som trpla do dna menstruacie ci ju dostanem,baal som sa aby som nahodou zvysne tabeletky nevyzvracala alebo nemala hnacku atd.Taketo stresy velmi nechcem zazivat.