Nemam nervy ja moju svokru

lenka---

A nikde som nenapisala, ze si chudera, nedovolim si to úpovedat cloveku, ktoreho nepoznam. Ja ti drzim palce aby sa situacia vyriesila, lenze tu musis naozaj zacat od seba...

lenka---

Nika, ked toto vsetko platite, naozaj Vam neostava na vlastne byvanie? Mate deti? Ak ano, to ziju v takom prostrdei nenavisti? Pripadne ich sem chces priviest na svet?

watermelon

nech sa najprv pozrie kazda na seba a potom odsudzuje. najprv treba upratat vo svojom vnutri a potom sudit inych ludi.
ja som tiez mala velke problemy so svojou, avsak zacala som to riesit od seba. uvedomila som si, ze som ju vobec nerespektovala, nemala rada.
ako ti ma niekto dat lasku ked ty ho neznasas?
akonahle som k nej zmenila vztah, zmenila sa aj ona, teraz spolu krasne vychadzame, jedna radost...

nika LV

Lenka platíme jej nájomné,elektriku a plyn!!v noci nerobíme bordel!!A dokonca som jej našla toho priatela a ja som ta najvadsia chudera??sa troška uvedom!!a ked je psychicky chorá nech ide k lekárovi!!a nie si to vylieva nanás!!tebe by sa páčilo keby sa ta niekto stále píta kde dávaš peniaze??kde ich mínaš!! a okrem toho aj Hitler bol človek...

lenka----

Ja chapem, ze svokra moze byt zakerna, zla a zivot s nou nemusi byt med. Lenze oni su obyvatelia jej domu, je starsia o generaciu, vychovala syna...trosku ucty by nezaskodilo. Mozno by stacil zmenit vlastny pristup a vsetko by slo inak, lahsie. A ak nie, naozaj nikto nikomu nebrani odist. Ak su dvaja dospeli ludia, zamestnat sa da, jednouzbak prenajat tiez a zit v klude. Vzdy ma vsetko nejake riesenie.

AdamKrt

Ignorovat, ignorovat a ignorovat. Vsetko uplne ignorovat, ako keby bola vzduch. Aj ked bude hovorit, ziapat, mavat, pozadovat. Ignorovat... Ako keby tam nebola... Neodpovedat jej, nehovorit na nu.

opalka

lenka - uznavam, ze baba to trosku prehnala s vyrazmi,ale musim sa je aj zastat, my naprikald so svokrou ani nebyvame, ale co ta dokazuje, psychiater by z nej ochorel

prosto matky,ktore maju synov a idu do menopauzy su horsie ako zaplavy na vychode, sorry....ale neda sa s nimi zit a uplne cloveka zdeptaju psychicky
lahko sa vsetkym hovori,ognoruj ju, nechaj tak

ale ziadna z nas sa nenarodila na to,aby cely zivot ignorovala a bojovala s niecimi debilnymi naladami a pravidlami a predstavami o zivote jej syna...to je prilis