Vlasy a krepový papier

Príspevok v téme: Vlasy a krepový papier
lucy222

ahoj baby, spravila som velku hlupost, mala som nadherne huste a zdrave vlasy, ktore som zafarbila a nechtiac to chytio na čierno, čo bolo strašne, tak som začala s drastickým odfarbovanim, ktore mi vlasy samozrejme poškodilo :( to ze su suchsie by mi ani tak nevadilo ako to, že su velmi KREPOVITE, vyzeram strapato, neupravene aj ked sa poriadne rozčesem :/
Mate neaku radu? žehlit ich tiez moc nechcem a uhladzovacie mliečka nemusim, lebo na vrchu mam vlasy stale dost mastne, takze si to viete predstavit ako vyzeraju po aplikacii toho mlieka ...

anabela89

ja by som odporucila arganový alebo kokosovy olej pripadne si vyrobit masku s olejom a len trpezlivo aplikovat ..

kaya55

Môžeš vyskúšať niekoľko vecí. Tá drahšia je ,vybrať kaderníctvo, ktoré pracuje s Kerastase a tá má v ponuke vlasovú kôru" disciplin", ktorú ti aplikuje kaderníčka. Neviem či som to napísala správne. Alebo tá lacnejšia je , že budeš používať po umytí rôzne olejčeky : napríklad s tých lacných je výborný kondicionér s keratínom pre vitalitu suchých vlasov alebo na farbené vlasy ochranný kondicionér - obsahuje aj mangové maslo a to všetko za 3,60 eur. Majú tieto výrobky na www.krasnadoma.sk , inak tu majú aj všelijaké séra , 100% olej z arganu, takže výber je veľký. Už ako sa rozhodneš.

mimska222

Ked si chcem nafarbit vlasy krepakom (krepovym papierom) musim si to dat na mokre vlasy alebo mozu byt aj suche neumyte a ako dlho to vydrzi? :D a este ze ako si to mam dat dole, staci ked si umyjem vlasy? XD

redka

no ved vezmes ten papier, namocis a prejdes tym po vlasoch a uz farbis :( aspon tak sme to robili my pred dvesto rokmi :D no ale na tmave vlasy ti to nechyti to je jasne

Nela41

Ako tu už poradili kúp si regeneračnú masku na vlasy. Vždy používaj po umytí vlasov kondicionér a masku si dávaj 1-2x do týždňa. Žehlenie neodporúčam to by stav vlasov len zhoršilo takže to nerob zbytočne. A snaž sa vyvarovať aj fénovaniu. Inak super je aj tá vajíčková maska spomínaná nižšie. Ja som tiež mala také zničené vlasy a toto mi pomohlo takže určite nemusíš siahať po nožničkách :D

levanderka

lucy jedine ostrihat a fakt rozne regeneracne mlieka a sampony, mozes skusit aj domace masky na vlasy napriklad, jeden zltok, lyzica medu a lyzica olivoveho oleja , zmiesat das na vlasy tak 20 minut. alebo este niekto dava aj kyslu smotanu.
a nazov skus poprosit admina v pripomienkach aby ti zmenil nazov lebo povodne som si myslela, ze si chces farbit vlasy krepovym papierom :D

Ashley11

ahoj :D no to si teda tomu dala :D tak skus si dat nejake pripravky na krepovite vlasy,regeneracne masky a pod. :) urcite ti to pomoze :D vela stastia :)) aa este ked mas na vrchu mastne vlasy tak si davaj napriklad tie masky,balzamy a take veci len na dlzku vlasov :)