Klamem najbizsicch,ktory mi chcu pomoct

Príspevok v téme: Klamem najbizsicch,ktory mi chcu pomoct
Majushinqaaa

Som obycajna tucna pazrava svina,mamina mi kupila sprej na chudnutie za 25€ a ja dneska na veceru keksy cely balik,plus keksik a hranolky:( no otras je mi zle zo seba ako mozem byt taka pazrava nic nerobit a stale len jest:(viem ze mi ziadny sprej nepomoze zas len zbytocne vyhodene peniaze a naivita mojej mamky,ja uz fakt neviem prestat jest:((a vsetci mnou oprvhuju nemam ziadnych kamaratou nic len jedlo:(

danman

Ale neoblbuj.
70 na 160 neni nijak moc, svina bys bola so 100
Hlavne sa nes... s dietami a takym, a radsej rob nieco zaujimave alebo pomoz vasim.
Nebudu na teba aspon vykrikovat.

usiko

z mojich skusenosti: mala som zrave stavy preto, ze som nebola v zivote s n iecoim spokojna, a vtedy jednoducho podvedome som si nepovedala :dost:. Potom som rusive vplyvy vyhodila a viem zjest tolko kolko len potrebujem.....a dokazem jedlo na tanieri nechat....

...ja neviem, ja som na to isla tak ze som si povedala, ze tym, ze vyzeriem celu misu niecoho, aj tak nezozeriem vsetko co je na svete, tak preco sa prezierat? aj to pomohlo.....

Priklad: mam na tanieri strasne dobry grenadir, nevladzem uz ale milujem ho , tak by som ho zjedla. Ale poviem si: aj tak nezjem vsetok grenadir na svete, tak naco sa zdgat este tymto, aby mo bolo zle? a pomaha to.....

Majushinqaaa

No asi ho pouzijem neskor,neviem sa prinutit no pozriem si to,leboma uz porazii no ja denne miniem na sladkosti tak 5e ak nie viac moja napln dna ziadna teraz cez prazdniny tak hrooza:(Kazdy mi vykrikuje ze nic nerobim len sa valam a zereem

líštička

Majushinqa: prípravky na chudnutie nie sú riešením, radšej povedz mamine, nech ti za tie peniaze kúpi permanentku na plaváreň a budeš môcť športovať. Nevadí, keď si z času načas dopraješ sladké, ja napríklad zbožňujem teraz v lete hlavne zmrzlinu, ale netreba to preháňať. Stravuj sa zdravo, teraz je v obchodoch kopec sezónneho ovocia a zeleniny, športuj, plávaj, bicykluj sa a uvidíš, že do septembra máš 5 kg dole. držím palce!

Zúfalá111

SOm na tom rovnako :( tiež trpím záchvatovým prejedaním...hlavne čo sa týka sladkostí. Je mi zle až na zvracanie, ale aj tak to do seba natiskam, no nevyzvraciam. Už to trvá minimálne 2 mesiace a nemôžem s tým prestať. Nemám silnú vôôľu. Tiež mám 18 :)

jajka001_

povedz mame, nech ti radsej ako kupovat spray prestane kupovat domov zasoby kexikov a nezdraveho jedla ako su hranolky. ješ pravidelne ? čo si mala na veceru? ak by si bola normalne vecera, urcite by si sa nenadzgala keksikmi

janka24

to mate tolko penazi na to jedlo?...ty začni sama od seba a nelutuj sa, chod zabehat do lesa...pi vela vody...a mysli na pekne veci..alebo si pozri ie raz myslim aj tu avizovane obrazky ako vyzera obezne telo na patologii-cievy...

Majushinqaaa

160 70 a mam osemnast ale ja doslova zerem na veceru som zjedla asi 500g sladkosti len tak z nudy:((uz som uplne stratena trpim zachvativym prejedanim:(

levanderka

kolko mas rokov ? a kolko kil ? a ako tych ludi klames ? ak si este v puberte vobec sa netrap, ze jest, ved to nie je vela, tvoje telo si tak ziada, to ,,vyrasties,, :)