Carmen Electra - Aerobic Striptease

petrapetra

ahojte...no ja som si to pozerala uz davnejsie a ked uz cvicim, tak cvicim podla hodnovernejsej osoby co sa tyka sportu (ja napriklad podla jennifer kries)...ziadna electra, katie price a podobne odbornicky.. tak na inspiraciu fajn, ale nie tvarovat si podla nich telo :)to by bol podla mna strateny cas ak ma byt cielom postavicka ako lusk :)

Jajka11892

Ja mám aj to prvé :) Ale to prvá je podľa mňa najlepšie... Len už vôbec netuším, kde to mám uložené

whee_ee

ja mám veľa dvd s aerobicom, aj cvičievam občas, napr. od Oľgy Šípkovej sa mi páči:) ... ale chcela som zmenu a ja nemám fit to strip, ale ešte úplne to prvé.. fit to strip je až dvojka tuším a prvý je tento aerobic striptease.... :)

Jajka11892

Ee ani moc nie, ale vravím ti, že sa pri tom zabavíš... Fit to strip :D Ale trochu sa pri tom zapotíš ale podla mňa su aj lepšie DVD. Mám jedno také pozriem ako sa to volá :)

whee_ee

simona, aj ja som dnes stiahla cez torrent a zajtra chcem dcvičiť a presne to isté som si povedala, že sa aspoň priateľovi potom profesionálnejšie povrtím :D:D uvidíme :))

jajka, to fakt ničové nič nebolo vidno na postave? do riťky :))