nedokážem sa uvoľniť

Príspevok v téme: nedokážem sa uvoľniť
miicka

s mojím priateľom som pred kraátkym časom začala viesť pohlavný život, len ja sa nedokážem uvoľniť a naplno si jeho túlenie a jeho dotyky pohľady vychutnať. Vôbec ma nevzrušuje keď ma hladká na prsiach, čo by mala byť najväčšia erotogénna zóna u žien... prosím poraďte mi, som z toho zúfalá:-(

lauraaa

mam presne ten isty problem a neviem co stym:( donedavna ma to vobec netrapilo lebo je to moj prvy sexualny partner takze som snim mala prvy sex a zozaciatku je to take..hmmm..no chapete nikdy som sa netrapila tym ze nemam orgazmus a tak..ale teraz sa o to uz zaujimam a viem ze to bude v tom uvolneni pretoze som vzdy dost napeta taka strnula a neviem ako by som docielila to uvolnenie.... takze sme dve, Miicka:) a verim ze omnoho viac ziem ma tento problem:(((( dufam ze casom to samo priide:! a drzim palceeeee

raban

no musiš sa to naučiť sa uvolniť lebo to je základ..
skus mu to povedať a poriešiť to niak..
napr. si dajte vino niaku atmošku spravte alebo vanu pred tym a tak .. a skus sa sustredovať na proces a na orgazmus kašli proste si to uživaj a ono to pride samo

Shalala

Ani mna prsia moc nevzrusuju...postupne vsak urcite najdete miesta na tvojom tele,ktore ta budu vzrusovat a privadzat do vytrzenia:-)