napodobeniny kozmetickych znaciek

Príspevok v téme: napodobeniny kozmetickych znaciek
hassy

zaujimalo by ma , ako rozpoznat fake od originalu? konkretne mam na mysli znacku MAC. kedze u nas sa kupit neda, rozmyslala som nad kupu z e-bay, kde maju dost dobre ceny, lenze pri kazdom kupujucom sa medzi 500 pozitivnymi komentarmi objavia aj dva-tri take kde tvrdia ze je to fake.. da sa to vobec rozlisit podla fotky?? vdaka :)

bibi1234

Ja som si objednala asi 10veci z americkeho internetoveho obchodu-okolo 450dolarov a postovne letecky stalo len 28dolarov. takze za jedny tiene to 70eur urcite nebude... sestra zas reklamovala z missixty topanky, posielala to z BA do Milana kurierom a vyslo to okolo 13eur...

sway.

Postovne z US byva okolo 30 dolarov z klasickych obchodov.Na ebay cena postovneho byva obycajne nizsia.Predavajuci to tam ma uvedene.

vevericka

moj priatel stale nieco z e-bay..cd,dvd ..99% vsetko z USA a este nikdy neplatil 70eur za psotovne..este nemal taku sumu ani za tovar s postovnym nie este iba za postovne...

andrea789

Martinka2: ked ti to donesu a musí to ísť cez 5 a viac krajín tak čo myslíš [v tom prípade ak je to z usa]
ja som si chcela objednat handry z usa a len postovne by ma vyslo 100 € bejby

hassy

martinka tak dufam aj ja, ja z eBay objednavam nyx uz asi rok, a zatial som bola vzdy spokojna, no len ten mac... neviem neviem mam obavy ale asi to risknem :)

Martinka2

podla mna je tiez blbost toto s tym postovnym ta kdee az 70 eur ... neexistuje...
...kazdopadne dufam ze objednas vyrobok ktory nebude fake :)

hassy

andrea ale ja objednavam z usa:) a maximum som platila 11 eur inak vzdy okolo 5-6:) tak asi viem ze kolko platim postovne :)

NighT_iLLuSioN

Takto cez e-bay a pod. to je dosť blbé zistiť keďže tam kľudne môžu dať nejakú ilustračnú fotku... takže takto to asi nezistíš...