Nádcha?? ALERGIA?

Well

draci_zub :)
Mozno nova vlada nieco poriesi:)
Rozdiel medzi lavicovou ,,Ficovou" a pravicovou je v tom,ze lavicova je benevolentna a dopraje aj tym co h...o robia....pravicova je tvrdsia v tom ale v globale ma lepsiu strategiu aj za cenu ,,zivotov"tych co su lenivi.

draci_zub

Well: Snad sa najdu nejaki papalasi ktori potrebuju poriadnu starostlivost. Snad sa to kupi. Mozno pride aj kuzelnik :-)

Well

draci_zub- tam nevidi viac menej nikto:)
Je to len a len na peniazoch a ak budu peniaze......je potrebne mat doverychodneho cloveka ktory sa rozhodne spravne a ucini to bez vlastneho prospechu a v prospech tych co to potrebuju.

draci_zub

Well: Ja do rozpoctu zdravotnictva nevidim. Mozno by stacilo aby sa miesto takych kktin ako je mamogram kupil aspon jeden biorezonancny pristroj.

Well

draci_zub-suhlas.....ale pojde to jedine vtedy,ak sa zasije diera na spodku vreca a zvysi sa prijem penazi do pokladnice.....cize nas danovnikov to nieco bude stat.. Je to normalna matematika....a vsetko tak funguje v dnesnom svete.

Well

Si ma asi neochopil na zaciatku......
Asi nemozme mat vsetko......tak ako v beznom zivote.Niekto ma porsche cayenne a niekto mjazdi na zigulaku.........my sme niekde v strede......cize mame skodu octaviu.

draci_zub

No dobre, dajme tomu ze analyzou krvi (haha) ... ale ked mi nepovies kde, tak sa nemozem ist dat vysetrit. Myslel som niečo na Slovensku čo platí zdravotná poisťovňa.