Maly penis, da sa este nieco zachranit?

nmalypenis

mam prilis maly penis nato ze mam 15 rokov mam ho iba 6 az 7 cm v stoporenom stave moji spoluziaci 2x tolko takze ani erekciu som nemal lebo som mal operaciu semenikov nejaka rada ???

isabella

pri pravidelnom sexualnom zivote, alebo pri castej masturbacii sa trocha penich zvacsi o taky jeden az dva centimetre, ale je to vec, s ktorou ked prestanes sa ti vrati do normalneho stavu, takze to nie je nic trvale... hlavne je, aby tvoju dlzku respektovala tvoja partnerka, niektorym sa aj 16cm zda malo, niektorym sa dokonca 18 ci 20 cm zda malo, kazda zena je ina a tak isto kazda zena je tiez trocha inak "vybavena" aj ked moj osobny nazor, ze prilis velku maju len tie co maju ochabnute svaly, ale tak nejake odchylky su vsade...
narast ti sice este moze, ale rovnako aj nemusi...

lea12345

ahoj... ja som mala priatela s velkym penisom a to bolo pre mna utrpenie..teraz mam priatela s malym a neviem si ho vynachvalit :)

gsfgerxb

prosím ťa ani môj priateľ nemá veľký penis.. a to ti poviem vie s ním spraviť divy ... :D nejde o to akého ho máš veľkého ael ako s ním vieš narabať.. a to po čase zistíš.. a poviem ti že ani by som nechcela aby ho mal priateľ väčší pretože mna by to už bolelo a sex by som si neužívala.. ale trpela..

SpeedyGonzal

na to ze mas 17 by si uz mal mat dost rozumu na to aby si si nieco k tomu vyhladal. to co mas na pleciach a hovoris tomu hlava, ked ju pouzijes tak ti mozno dojde ze nie si prvy kto sa to pyta. alebo cakas ze tebe poradime nieco extra, nieco co inym nie?