Som iba naladovy alebo trpim maniodepresiou?

Príspevok v téme: Som iba naladovy alebo trpim maniodepresiou?
SINATM

Ahojte potrebujem surne poradit......
Casto mavam stavy depresii neskor som stastny a nekedy som tak medzi.....problem je vtom ze sa mi to strieda raz tak raz tak.....v kazdom pripade sa vyhybam ludom a najradsej som sam.....prave za to si myslim ze by som mohol byt proste taky.....mrzuty.....prirodzene.....ale ked sa vam bezdovodne zmeni nalada z absolutnej depky na uzasnu euforiu akokeby sa vam splnili vsetky sny....tak by ste aj vy dost pochybovali o tom vcom je problem....takze....prosim....mozte mi poradit?....niekto kto s tym ma skusenosti......Dakujem.

draci_zub

Mas otravu tazkymi kovmi. Precitaj si tuto diskusiu: www.zdravie.sk

Zamorenie hrubeho creva ti sposobuje depresivne stavy, lebo tam sa vyraba hormon stastia. Neboj sa, tazke kovy sa daju z tela lahko odstranit. Budes mat otravu aj inymi slabsimi jedmi (mozno antibiotika), ale pories si hlavne tie tazke kovy.

draci_zub

Mam taku otazku: Mas alebo si mal amalgamove plomby v zuboch? To su take strieborne az sivocierne vyplne zubov od zubarky. Alebo ci si mal vacsi pocet ockovacich vakcin?

Anonymitis

Ja to mam rovnako, niekedy som uplnd v pohode blbnem, ale jak zacne neco kazit a postupne vic a vic, tak to spadnem do depresie, asi az tazkej, a obdobie depresii je dlhsie, nekedy sa to da zniest, v pohode, sice nekomunikujem s nikym, ale pozdravim a tak, inoked zas len cely den prelezim v izby s hudbou. A pravdjpovediac je mi lepsie v depkach. Je to ta maniodepresia? Ci?

draci_zub

Je to manio-depresivna porucha. Sposobena moze byt vselicim. Typujem otravu. Moze to rozobrat tu alebo cez e-mail.