Otázka pre ženatých mužov

Príspevok v téme: Otázka pre ženatých mužov
NeviemNick

Keď ste sa ženili, boli ste o tom presvedčený, že sa ženiť chcete?
Čo vam v manželstve chýba, (napr. keď vyhľadávate nové známosti) a čo sa zmenilo vo vzťahu voči vašej manželke.
Myslíte si, že by bolo lepšie, keby ste sa neženili, ale ostali žiť len ako druh s družkou?

Odpovedzte prosim úprimne,je to len čiste moja zvedavosť a chcem to pre utvorenie si istého názoru. Ďakujem.

NeviemNick

usiko, neospravedlnuj sa:)
Som rada, že ste si tu pokecali aj o témach s touto spojenou:P len som chcela odpovede na moje otazky

NeviemNick

doubledog:)keďže si tu ako jediný priamo odpovedal, tak sa ťa eše spýtam ak smiem:)
1.bol si presvedčny...a si si isty aj dodnes, že si urobil správny krok vo svojom živote?
2.to ma zaujíma najviac:) v čom spočíva to "súkromie" a "možnosť robiť si čo chceš" - myslela som, že v manželstve sa to spája s tou druhou osobou. Že súkromie ako také, len pre jednu osobu vymyzne.
Naozaj si manželia potrebujú občas od seba oddýchnuť?

NeviemNick

vydaté ženy, otázky práva si prosím riešte ďalej v iných, vami vytvorených témach:)
v podstate som sa nedozvedela nič...:Dlen že ľudia sa vedia rozprávať o danej téme až! pozor až! keď sa prejde rôznymi aj nepotrebnými omáčkami:)

No stála čakám na ženatých mužov a ich odpovede, nad ktorými sa, verím, určite zamyslia:)