Chronický zápal moc. ciest

Príspevok v téme: Chronický zápal moc. ciest
sammara

Som uz zufala, mam opakovane zapaly moc. ciest kazde dva tyzdne uz sa to neda vydrzat, preliecena som bola x krat cez praktickeho lekara, gynekologa aj urologa, beriem vsetko mozne, od brusnic po antibiotika, davam si pozor, nechodim do bazenov, nemam odhalene krize, nechodim bosa,ale nic mi nepomaha, prekonala som uz aj ladvinovy zachvat, chytila som aj zapal pluc, mala som ist do nemocnice a stale len trpim a uz neviem kam mam ist..teraz ma caka cesta do zahranicia na rok a bojim sa tam ist kvoli zdraviu za kym tam pojdem...moja mama to mala raz v zivote niektore kamosky ani raz ja im tak zavidim-v dobrom, ale zneprijemnuje mi to zivot :((

draci_zub

Mrtvy zub pri odvrtavani neboli, zivy ano. Bolest tlmi analgetikum,
ibalgin. Ale z neho bucha srdce. Proti bolesti posobi vraj velka davka
vitaminu C, desiatky gramov. Je to zdravsie. Neskusal som to, vydrzal som bez liekov. Poznamka: Vitamin C rusi ucinok ibalginu.

Zober si sebou 2 zrkadielka a skontroluj ci ti zubarka odvrtala vsetok amalgam. Ak by zubarka uzavrela trochu amalgamu do novej vyplne, robilo by to problemy v buducnosti.

Davkovanie liekov (DMSA, zeolity):

Lieky sa beru medzi jedlom. Aspon 2 hodiny pred a 2 hodiny po jedle. Ak by sa zobrali spolu s jedlom, naviazali by z neho kovy a boli by neucinne. Pripadne menej ucinne.

Ak máš ešte amalgamy v ustach a bolia ta zuby alebo mas zapal, mozes si zobrat trochu lieku. Len tolko aby zmizli problemy. Vela lieku by vytiahlo ortut z amalgamov a pretazili by sa oblicky a pecen. Mohlo by ta to poskodit.

Po odvrtani vsetkych amalgamov mozno zacat s cistenim tela od ortute.

Ak je clovek velmi zamoreny, staci malo lieku. Ak je zamoreny pomerne malo, treba viac lieku. Ked sa telo postupne cisti, treba zvysovat davku. Prilis velka davka sa prejavuje točením hlavy koli velkemu mnozstvu uvolnenej ortute. Prilis mala neucinna davka sa prejavuje pocitom ze liek nepomaha, nema ziaden ucinok. Ako priklad uvediem davkovanie 1 tobolka DMSA denne, alebo pol kavovej lyzicky zeolitu 3x denne.

Existuju aj ine lieky na odmorenie tela. Uvedene sa mi zdaju byt najlepsie.

draci_zub

Zubari klamu ze amalgany su pevnejsie, kvalitnejsie, nemozu ich odvrtat koli infekcii alebo ze drzia zub po kope. Su to kecy. Tu je pravda a o mechanickych vlastnostiach amalgamu: doktorzoubek.webnode.cz- , doktorzoubek.webnode.cz- .

S doktormi sa nebavte o skodlivosti amalgamu. Nemozu vam to uznat, nie je to kontraindikacia. Pomocou amalgamu vas dria ako rukojemnikov, preto im musite povedat nejaky dovod. Skuste toto:

cinnost - dovod

odstranenie amalgamov - obcasna bolest, citlivost na studene a horuce, skarede, farbia zuby

biele kompozity - kvalitnejsie, krajsie

cementova vypln zubu - pre istotu, ci sa v buducnosti nezapali, potom sa nahradi kompozitom

odvrtanie vsetkeho amalgamu - vidno to cez biely kompozit, presvita

kontrola odvrtania amalgamu pomocou dvoch zrkadielok - zvedavost

zapnutie vody pri vrtani - mensia prasnost, mensia bolest pri vrtani

vyplachovanie - nechcete mat bordel v zaludku, je to nechutne, fuj

otvorenie okna - dusite sa, lapate po dychu, je vam mdlo

nedychanie pri vrtani - aby ste nemali plne pluca rozvrtaneho zubu, potom velmi kaslete

draci_zub

Pre uplnost: Amalgamy si treba dat nahradit bielymi kompozitmy. je to nakvalitnejsia vypln zubov. Vid: doktorzoubek.webnode.cz , doktorzoubek.webnode.cz- . Doplacal com 2,5 eura, je to skoro zadarmo. Este lepsie je dat si do zuba cement, pre istotu ci sa zub nezapali. Po odvrtani vsetkych amalgamov si cement vyskrabete a mozete si preplachovat zuby s roztokom DMSA. Roztok vytiahne ortut nasiaknutu do zubov a zabrani neskorsim chorobam zubu. tiez krasne vybiely zuby. DMSA rozpustit v pohari vody a miesat umelohmotnou lyzickou. S kovvou by zreagovalo a bolo by neucinne. Pred prvym preplachovanim si vydrhnite zuby od pripadnych tmavych povlakov zubov, co su oxidov kovov. Potom si zuby cistit netreba, lebo zubna pasta tiez obsahuje oxidy kovov. Prevalujte roztok v ustach cez odvrtane zuby 15 minut, 2x denne, pocas 3 tyzdnov. Otvorene zuby sa pocas tyzdnov kedy sa preplachuju nezapalia, nic nehrozi. Zvysny roztok v pohari dat do chladnicky. S doktormi sa o tomto nebate, neuznaju to. Iba trvajte na svojom.

draci_zub

mirka 23:

Škodlivé sú aj oxidy kovov, titánu, železa, hliníka. Pridávajú ich do tabletiek z lekárne a do niektorých potravín. Tiez si to treba odsledovat na pribalovom letaku. Vsetky volne kovy v tele vo forme ionov (co je vacsina) su skodlive: -odkaz odstránený- .

draci_zub

Ale je fakt ze odvrtany amalgam treba vyplachut vodou a vyplut. Asi ho nezachyti nic. Tiez sa cosi vstrebe cez ustnu sliznicu. Mozno aj DMSA treba zobrat po navsteve. Ja som nezobral nic a zijem. Ale zas som poctivo vyplachoval, trval na pusteni vody pri odvrtavani a nedychal som. A na zaver bol vyplach zaludka. Neviem teraz co je hrosie.

draci_zub

Ale je fakt ze odvrtany amalgam treba vyplachut vodou a vyplut. Asi ho nezachyti nic. Tiez sa cosi vstrebe cez ustnu sliznicu. Mozno aj DMSA treba zobrat po navsteve. Ja som nezobral nic a zijem. Ale zas som poctivo vyplachoval, trval na pusteni vody pri odvrtavani a nedychal som. A na zaver bol vyplach zaludka. Neviem teraz co je hrosie.

draci_zub

Na odchytavanie ovrtaneho bordelu z amalgamov odporucam lacne aktivne drevene uhlie:

-odkaz odstránený-

A vela vlakniny aby to z Bobika vypadlo :-)

mirka 23

Samara, ak sa nemýlim, tak urinal obsahuje D-manosu ale pozri sa kolko malo a obsahuje aj mastenec, ktorý nie je OK. Ja som mala Uroval drink, je to taký prašok, čo sa dava do vody a ten jediný z lekarne nemal mastenec. Jeden sačok obsahuje 400mg d-manosy, čiže naraz vypiješ 3sačky. Je to drahe takto brať, lebo jedno balenie ti vydrži jeden deň, ale ja som mala zapal preliečený za 3 dni pred niekolkými rokmi len týmto a nevratilo sa mi to už.
Zub, RNG radil na zapal D-manosu. Od neho to mam.

draci_zub

sammara:

Mal som presne to iste ako ty. Viem ako boli mocovy mechur po curani. Je to otrava tazkymi kovmi. Neboj sa, ortut sa da z tela lahko odstranit. Potom si tvoja imunita lahko poradi s bakteriami.

Amalgam je zliatina ortute, cinu, striebra a inych jedovatych kovov. Ortut je najjedovatejsi neradioaktivny kov. Odparuje sa pri 20 C. V ustach je 37 C a viac. Odparuje sa pomaly lebo je viazana v zliatine. Pozri sa ako cmudi vytrhnuty zub s amalgamom oproti zelenu svetlu: www.youtube.com Ortut sa pomaly usadzuje v tele. Kazdemu inde. Tamkde sa usadi sposobuje zdravotne problemy. Ja som mal zapal mocovych ciest, zlatu zilu, zly zrak, zubne kazy.