Rozhodla som sa byť tučná!

Príspevok v téme: Rozhodla som sa byť tučná!
moletka

Ahojte, celý život trpím problémami s nadváhou - od detstva som vyskúšala množstvo diét, športovala som a potom zase priberala. Boli obdobia, kedy som bola dlhodobo chudá alebo s normálnou hmotnosťou, ale bola som vystresovaná a nevedela som sa tešiť zo života. A tak som sa vo svojich 35 rokoch rozhodla, že už mám toho dosť a, napriek tomu, že dnes je "in" jedine dokonalá postava, rozhodla som sa ísť proti prúdu a prestať sa kontrolovať. Viem, že tučnota nie je zdravá a určite nechcem byť obézna, celé dni sa napchávať a "sedieť na zadku", ale tak normálne si užívať život, k čomu patrí aj dobré jedlo, bez neustáleho stresu, či náhodou nepriberiem. Chcem jednoducho žiť aktívne, ale s radosťou a bez obmedzení. Podporíte ma?

maruška

moletka2, všetko je o postoji k životu, každý z nás sa musí rozhodnúť sám, čo urobí, ako chce žiť svoj život, a ten je jediný na tomto svete.

moletka2

podporujem ta.......som tiez moletka a uz dlhsi cas sa nezaoberam svojou hmotnostou..zjem na co mam chut......snazim sa neprejedat,urcite ze by som rada schudla ale nemienim drzat diety a triznit telo velakrat som schudla a potom vsetko nabrala naspat niekedy aj s duplou.obezita je sice choroba,ale takisto moze byt chory aj chudy clovek!!!!

maruška

Na internete najdeš všetko o obezite. Je to choroba. Určite si o nej čítala. Je škoda, že si sa v takom v mladom veku vzdala. Nemusiš držať diety, uprav stravu,v malých dávkach 5-krát za deň. Prestaň jesť zemiaky, ryžu, jedlá z bielej múky, bravčové mäso. Veľa, veľa zeleniny.

SInormalna?

ani sa neopovaz...som tucny,mam z toho problemy, (nie som tucny pre to ze som vela jedol,ale mam vazne zdravotne problemy)..co by som dal za to zeby som bol chudy...len to skus,uvidis jak budes znasat zle horucavy ked budes tucna...len skus v zime trochu ist po snehu...len skus vyjst na 4 poschodie bez toho zeby si nemala mokre tricko a celo...dalsie nevyhody,budes mat nohy do X,sadlo ktore ti bude vysiet,budes vecne zapotena lebo tazky clovek sa zapoti aj pri chodzi lebo klby nevladzu niest tvoju vahu,chces dvojitu bradu?prosim....podla mna tvoj napad nema zdravu logiku.jedz co chces,ale vsetko z mierou.nikto ti nekaze aby si si dala na veceru krvavnice...daj si velku XXL porciu zeleninoveho salatu bez majonezy a zivot bude krajsi :)

vevericka

ak je clovek stastny a neuvazuje nad tym ci je alebo nie je tucny, bude mat taku vahu aku ma mat jeho telo..doelzita je spokonost cloveka so sobou

zuzic

nepodporim...myslim ze to neni dobry napad ani sa nenazdas a vhupnes do obezity...neuvedomis si to ked sa nebudes vobec kontrolovat

jajka001_

pre kazde telo je prirodzena ina vaha, ine rozlozenie. ak budes jest normalne, nebudes ani tucna, ani vychudnuta, ani unavena. kontrolovat sa treba v rámci zdravia.