zapach s pindulky a vytok u 6 rocneho dievatka

Príspevok v téme: zapach s pindulky a vytok u 6 rocneho dievatka
dddd

Prosim pomozte.Moja 6 rocna dcera ma niekedy vytok a velmi jej zapacha pindulka.Umyvam ju len s cistou vodou a aj po osprchovani zapach ostava.Je stale aj cervena od pindulky smerom ku zadocku. Byvame v Holandsku a obvodna lekarka jej robila vyter a vysetrila jej aj moc na bakterie ale vysledky boli v poriadku.Obvodna lekarka sa radila s deckym lekarom,ze co to moze byt ked vysledky su v poriadku a zapach a vytoky su stale pritomne a detsky lekar povedal ,ze sa jedna asi o nedostatok hormonou v pindulke.Je to mozne zeby sa u maleho dievcatka jednalo o nedostatok hormonu estrogen?????Predpisala jej nejaku masticku,ktora obsahuje hormon estrogen,ktoru jej mam davat do pindulky s takou striekackou a mam jej ju tam zasunut co najhlbsie.Ale to sa neda ved to je dieta a ja sa jej to bojim robit ved jej mozem ublizit.K detskemu gynekologovy ma poslat doktorka odmieta.Tu v Holandsku je to komplikovane ked sa chcem dostat k odbornikovy tu sa vsetko riesi vez obvodneho lekara.
Prosim ma s tym niekto skusenosti????
Stretla sa s takym zapachom a vytokom uz nejaka mamicka????
Prosim pomozte mi.
Dakujem velmi pekne.

draci_zub

Možno dostala očkovaciu vakcínu a teraz je z toho chorá. V oslabenom organizme sa lahsie mnozia bakterie. Zapach sposobuju bakterie. Neverte testom od doktorom. Nedokazu zistit vsetky bakterie.

Heather890

dddd,
skus davat dcerke probioticum - laktobacily od FA swiss - mam s tym velmi dobre skusenosti...
Nazov pripravku v AJ (myslim, ze to dostanes kupit v NL)
Digestive Aids
Enteric coated "5" Strain Dophilus
6 Bilion Active Cells
(vyrobca: FA Swiss Herbal Remedies Ltd., Canada)
Moja 9-rocna dcerka mala podobny problem, poradil nam to detsky gynekolog, od vtedy bez problemov.
Ak by dcerka nechcela zhltnut kapsulu (dost velka na dieta), da sa lahko otvorit, vmiesat do trosky jogurtu a je to OK....
Dufam, ze ti to pomoze...