Cysta? Ako sa prejavuje

Príspevok v téme: Cysta? Ako sa prejavuje
Netehulka

Mam taky problem. Zeby cysta?

Menzes som nemala dva mesiace, potom som nieco take dostala. Je to slabe, staci mi jeden tampon denne. Taka hneda zrazenina vychadza von. Uz 10 dni. Menzes mavam vacsinou iba 5 dni. Bolia ma neskutocne prsne zlazy a prsia su naliate, akesi vacsie. Aj krize ma viac bolia.

Aj v podbrusku ma boli. Nie cely den, ale v intervaloch. Aspon raz denne urcite.

Co je to za problem?

draci_zub

levanderka:

Vitamin C z modrej krabicky je biely prášok. Je kysly ako kyselina citrónová. Musí sa rozpustiť vo vode. odporúčam aspoň pol kávovej lyžičky raz za pár dní, povedzme tú citrónádu. Tu je kniha o vitamíne C, je tam vela informacii:

Netehulka

Hej, take hnede je to, a nie je toho vela, aj teraz ma boli brucho, ale netusim, asi bude najlepsie ten test krvi, aby som sa netesila dopredu. Lebo to moze byt aj nejaka cysta.

levanderka

boleli a mala som ich nafuknute.nemohla som spat na bruchu a pri dotyku velmi boleli.no ja som menstruaciu mala. ale neuveritelne bolestivu.krce, zavraty,odpadavanie atd. a po nej som bezala na gyndu, lebo viem, ze menstruacia moze byt v prvych mesiacoch tehotenstva.
ak mas take hnede spinenie, sko by som povedala, ze je to tehotenstvo. lebo ja som spinila mimo cyklu, kvoli tej cyste.

levanderka

no ja som mala cysty na vajecniku a neboleli vobec tupo, skor to bola taka pulzujuca , niekedy strasne pichlava bolest. kedze som este tehotna pred tym nebola, neviem ako boli roztahujuca sa maternica.
a hej aj ja si myslim, ze je tehotna a fakt odporucam aj ja skor doplnky stravy bez chemickeho bordelu. a drazi zub ten vitamin C z Dm v modrom baleni, je kolko tabletovy? je to taky co sa ma nechat rozpustit v ustach alebo prehltnut ?

draci_zub

Pri tehotenstve picha v strede, rastie maternica. Cisty bolia tupo a po bokoch. Ultrazvukove vysetrenie poskodzuje babatko a moze sposobit vyvojove poruchy. Navrhujem aby podrobnejsie popisala co citi. Myslim si ze je tehotna.

Na cisty pomaha jod a obvykle aj detoxikacia od tazkych kovov. Treba vysetrenie. Jod bez radioaktivneho bordelu mozno kupit v USA: -odkaz odstránený- .

Netehulka

Hej, tato sol tu je s jodom. No ved to, ze mozno nie som tehotna, ze to cysta take blbosti robi. Ze ukazuje, ze som tehotna.

Pojdem radsej na test krvi, aby to bolo jasne, ci ano a ci nie.

levanderka

ake mile, nick netehulka a tehulka si :) test sa nemyli iba v pripade sa myli, ze si tehotna aukaze ze nie si, lebo este je malo HCG hormonu. no a ano cysta moze ovplyvnit vysledok testu. mala som cysty rok a testy ukazovali, ze osm tehotna. ako tehotna som mavala aj bolesti maternice, akoby sa roztahovala, aj som mierne krvacala, bolo mi zle, chudla som, potom priberala. ale bola som pod dohladom lekara. tiez som si myslela, ze osm tehotna. a miesto radosti prisiel strach. ale uz som z toho von :) zajdi urcite k lekarovi aj ked ty ich nemas rada. ja som zasla az tak v mojich vypoctoch v 4tt a nakoniec to bola cysta az na puknutie, ktora ked pukla bolo to nesmierne bolestive.a potom sa robili dalsie.zmenila som zivotny styl od zakladov a cysty zmizli :)