Co si o tom myslite?

Príspevok v téme: Co si o tom myslite?
strachoputka

S priatelom sme sa milovali s kondomom,ja uzivam antikoncepciu.Proste sa bojim co ak som nevzala kazdu tabletku spravne?Co ak bola nejaka mini dierka v kondome,ktoru sme si nevsimli?Pockam na menstruaciu a po skonceni menstruacie si urobim test,ak bude negativny,mam ho este raz opakovat alebo ist na vysetrenie ku gynekologicke,aby som si bola ista?
Mozno prehanam,ale bojim sa.

AdamKrt

Pre bojazlivcov tu je zaruceny recept ako sexovat a neotehotniet...

Uzivanie HAK + teliesko Mirena + Pharmatex + kondom + pesar + duty penisovy predlzovaci nastavec + pouzivanie metody neplodnych deni a k tomu este prerusovana suloz.

Ak by sa po tomto narodilo dieta, tak si mozete gratulovat. Urcite by bolo sikovnejsie nez David Coperfield :)

isabella

musis vyhladat aspon psychologa a sexuologa, evidentne to je nieco co nevyriesis sama, ale potrebujes odbornika, pozistuj si v okolo a rozhodne chod, lebo nakoniec ta kvoli takym cavikom opusti kazdy chlap... toto uprimne chlapi nie su ochotni tolerovat, hlavne ak oni dobre vedia, ze sa nic nemohlo stat...

isabella

ty nie si normalna dievca... mi chces povedat, ze si starsia odo mna o dva roky a takto sa spravas? radsej sa daj zatvorit do klastora a ak budes takto pokracovat som si ista, ze kazdy dospely muz ta v zlomku sekundy opusti, to si bud ista, lebo dospely chlap neznesie spravanie 13rocneho decka, tak sa cim skor spamataj a tehotensky test ani nevytahuj, lebo ked to on zisti, tak na teba zavola chlapikov s takou tou koselou v ktorej sa sama budes objimat a daju ta zatvorit do blazinca... mas 24!!! tak sa podla toho aj spravaj!

strachoputka

Ahojte,mam 24 a ano som panikarka a prehanam ja viem.Dnes som dostala menstruaciu ale v nedelu si urobim este test.
Nemozem za to,ze sa tak bojim.

linduska

andrejaaa-suhlasim. Toto dievca musi byt naozaj chore. A je tu takych plno dalsich. Coho sa boja ked beru antikoncepciu nechapem. Ked sa tak prehnane boja, tak nech nesexuju. Potom tu len pisu hororove scenare, ktore su akurat tak na smiech. Zachvilku sa tu budu tieto 15 rocne pytat ci mozu otehotniet ked sa jej chalan urobil do ust a prehltla to, lebo bohuzial uz aj take hlupe otazky som pocula.
Tvoj priatel musi byt s teba tiez dost chory. Cudujem sa, ze s tebou este je.

andrejaaa

prebOHAAAA...ty co si odkial prisla??:DDD pri takomto prispevku pochybujem ci si uz mala 15 :D ...dievca ty si chora...vazne psychicky chora...neuveritelne prehanas....lutujem tvojho chlapa ale uprimne ho lutujem a myslim ze tak skoro sa stebou opät milovat nebude:D alebo o tom bude rozmyslat ci mu stoji za to pocuvat taketo reci o tvojom TRAPNOM tehotenstve :D sory,ale fakt na zasmiatie:D ako chces este v buducnosti dalej sexovat ked si pouzila kondom a jes aj tabletky a este aj dostanes menstruaciu spravis si test kt bude negativny a este chces aj bezat ku gynekologovi:D dievca radsej bez k psychologovi:D

lollypop789

ahoj
ty trpis fobiu z mozneho otehotnenia. je to psychcka choroba. niekde som to citala, ze take existuje, som si myslela ze aj ja mam tuto fobiu, ale ked som si precitala tvoj prispevok, som prisla na to ze u na je to este v pohode. nesrtesuj tolko!!!nemusis sa coho bat, ked sa chranite obidvoma sposobmi

OLA316

Bozeeeee, jasne ze nestresuj, z teba by so maj ja na nervy bola :D
Uvidis zajtra, ak dostanes menstruaciu, tak ziaden tehotensky test nekupuj :D
isabella ma pravdu, nesexuj, kym nie si pripravena

isabella

moja, kolko mas rokov?
NIC SA STAT NEMOHLO AJ KEBY KONDOM PRASKOL, uprimne, priatelovi sa nedivim, ze je z teba na nervy... nemozes byt tehotna, nemas byt z coho, musis to uz konecne pochopit, alebo nesexovat, je to na tebe, takto nicis nervy aj jemu aj sebe uplne zbytocne!!!