nezerem

linduska

wanda drzim ti palce, nech sa z toho dostanes ;) Precitala som si to tu vsetko a je spravne ze si isla konecne ku doktorke. A vyhodila frajera z bytu, pretoze kebyze ta naozaj lubi tak sa ta snazi podporit a nie zhadzovat aby si sa citila este horsie. Hlavne zacni papat. Teba uz len desi predstava jest ale jedlo je predsa pozitok :) Je jasne ze na zaciatku nezjes naraz 5 chodov, ale pomalicky to zvladnes. Cim skor zacnes, tym skor sa z toho dostanes a budes sa citit lepsie. Musis mat pevnu volu. Verit si, ze to dokazes. Nie kvoli inym, ale kvoli sebe! Urcite mas nejake kamaratky. Zdover sa im, povedz im co ta trapi. Aj ony ta urcite podporia. Verim, ze sa ti to podari, ze budes spokojna sama so sebou :) Zaciatky su tazke, ale urcite to stoji za to :) Drzim palce

wanda13

baby tak som dnes bola u lekarky.. Ako mi ale povedala že musim začať jesť z čoho vyplyva že priberiem tak som sa tak strašne vyplašila..že až.. Bože ja to asi nezvladnem ..nie som dosť silna.nemam dosť sil.. Ked som došla domov tak mi frajer povedal že som tučna anorektička.. Tak som urobila to čo som mala už asi davno vyhodila ho z bytu a vlastne zo svojho života..Teraz som sama v byte so svojou depkou.. Zvladnem to vôbec? zvladnem ten boj? bez podpory a sama???

Nikol16628

Nemas za co, Wanda. Som rada, ze si sa tak rozhodla, uvidis, budes znovu stastna a spokojna osobka, ktora bude mat dovody na usmev. Neviem, ci mas uz deti, ale ak nie, tak to urob aj kvoli nim, kvoli svojej buducnosti. Ja mam dvojrocnu dcerku a mozem dakovat bohu alebo neviem komu, ze vobec dieta mam. Je to velka sanca, ktoru som dostala. Dobre, teraz zapasim s bulimiou, co je nasledok anorexie, doma to mam cele naprd, ale aspon ten maly anjelik mi dava silu s tym bojovat. Vsetky tieto problemy, za vsetko toto moze hlupy bulvar a celebrity, ktore udavaju akysi chybny smer, mlade dievcata radsej obetuju zivot, aby boli ako oni. Ja sa snazim pozerat na normalnych a stastnych ludi, je jedno, ci su chudi alebo tucni. Ked nie si v zivote stastna, tak nezijes a nemas nic. Ver mi, nebude to lahke, ale musis to zvladnut, ved zijeme len raz, musis svoj zivot prezit tak, aby si mala stale usmev na tvari. Neboj sa, ked budes potrebovat pomoct alebo poradit, kludne mi napis, rada Ti pomozem. Viem, ake je to naprd byt v situacii akej si ty, lebo som si to prezila a prezivam to svojim sposobom doteraz a prave preto ti chcem pomoct, nech je aspon niekto naozaj stastny. Kludne mi napis na mail: zizu.dubenova@yahoo.co.uk, rada Ti pomozem.

zuzka1911

presne tak wanda, musis sa chciet vyliecit sama pre seba, az potom to bude naozaj :) hrozne najviac na svete ti drzim palce, aby si znova nasla svoje stastie :) xxx

wanda13

Nikol ďakujem ti za podporu.. až mi je do plaču keď ludia ktori ma vôbec nepoznajú ma podporujú viac ako vlastna rodina a blizki priatelia...
Tak som dnes odpadla v praci, rozhodla som sa ísť zajtra definitivne k doktorke a riešiť to kym budem vladať a dychať..
Dnes ako ma viezli domov a videla som z okna tych šťastných ludí, ktori cestou jedli a smiali sa tak som si povedala že ja chcem byť zase taka a aj budem..Nie pre rodičov, nie pre frajera ale pre seba..budem vas informovať o mojom priebežnom stave.. pomáha mi to..

Nikol16628

Ahoj wanda, precitaj si moj prispevok "jedlo ako droga", ktory som sem dnes pridala, je o podobnej veci. Avsak chcem ta o nieco poprosit, prosiiiiim Ta, neznic si zivot ako ja, chod ku doktorke, to nie je hanba, mas velku podvahu, je to zivotunebezpecne, ja som mala na male a takmer som umrela, tak prosim Ta pocuvni radu mna, tej hlupej co to prezila a chod za odbornikom, ktory ti pomoze. Doktor ti nepomoze na stalo, potom je to uz len na tebe, ale potrebujes nasadit umelu vyzivu, lebo si uplne znicis oblicky, pecen, srdce, zaludok, no nechci ani vediet co vsetko. Prosim, urob to pre mna, urob to pre tie, ktore si poradit nedali. Dakujem

wanda13

a čo získam???budem mať zo seba dobrý pocit?po neviem kolkych rokoch? už si ani nepamätam ake je to byť so sebou aspon trocha spokojny