nezerem

wanda13

da sa vôbec začať jesť bez vyčitiek svedomia? bez tych hnusnych vyčitiek, ktore ma zožieraju a rozožieraju mi celé vnútro?

wanda13

hmm viem že je aj tolko bab ktore chcu pribrať.. ale čo z toho ked som sa dnes pozrela do zrkadla a chytila som hrôzzu.. vyzeram strašne.. som tučna.. je leto a ja chodim len v širokych rifliach a volnych tričkach až nevidno ako vyzeram:( už som zufala..ved nič nejem a aj tak nie som spokojna.. skonči sa vôbec toto? alebo mam rozbiť všetky zrkadla v dome? fakt je to len v mojej hlave?

jajka001_

wanda vies, vela bab ktore nemozu pribrat a su vychudnute sem pisu ze co by dali za to keby vyzerali normalne...ano, je to chore, nicit samu seba preto aby si sa pacila frajerovi ktory za to naozaj nestojí...ale to teraz nepochopis, ze ten chalan keby mu na tebe zalezalo, tak ta podporuje v tom aby si bola zdravá...a kolko báb aj má takého chalana no ide si za svojím, chcú byť vychudnuté a nepočúvajú. je to rovnaké ako drogová závislosť. problém je v tvojej hlave. nevážiš si samu seba. nie je pre teba podstatné, aká si, či si dobrá, milá, inteligentná, šikovná baba čo dosiahne čo chce. pre teba je podstatné, koľko vážiš, a si ochotná tomu obetovať celý svoj život, svoje zdravie, budúcnosť.

wanda13

chcem tak vela ked chcem byť štihla???pači sa mi ked som vychudnuta.. je to chore? Musite si myslieť že som dementna lebo tak si pripadam.. ale ja si neviem pomôcť a ostatni mi tiež nepomôžu ked ja sama nebudem chcieť...je tu vôbec niekto kto to prekonal???

jajka001_

wanda13:
V podstate neexistuje odpoveď, koľko dní môže človek hladovať a nespôsobiť si trvalé poškodenie. Pre niektorých môžu byť nebezpečné štyri dni, iní vydržia aj tri týždne. Za smrteľnú hranicu sa vo všeobecnosti považuje 45 až 60 dní.