nezerem

wanda13

baby viete aké je to ťažké..je mi zo mna do plaču.. som horšia ako malé decko...stale rozmyšlam kde som spravila chybu, kde sa to cele začalo.. Som v tom zamotana a chcem sa z toho dostať a zaroveň sa strašne bojím.. Bojím sa...Neviem čo je správne..nemam zdravy usudok..neostalo mi nič len strach z jedla a potešenie z toho že chudnem a žee vyzeram ako živa mrtvola s kruhmi pod očami a trasucimi sa rukami...

zuzka1911

Nezahadzuj 4 roky ťažkého štúdia len pre zhodenie x kilogramov. Nestojí to za to. A ak Ťa priateľ podporuje v niečom takom, prehodnoť, či ten chlap stojí za to. Neviem, podľa mňa nie. Veľmi ľahko môžeš skončiť v nemocnici, nemáš od toho ďaleko, postupne Ti odídu všetky vnútorné orgány ak budeš v tomto pokračovať. Je to blbosť. A ak si myslíš, že budeš spokojná, keď budeš mať 50kg, nebudeš. Potom budeš chcieť mať 45 atď., atď. Musíš sa zmieriť a začať sa akceptovať teraz a taká aká si, dostať sa do psychickej pohody a hneď to pôjde všetko pekne krásne dole aj bez hladovania. Ja som tiež držala tieto perfiš hladovky a pretekala som sa sama so sebou, že koľko dní to vydržím. Odpadla som keď som bola sama doma, mohlo sa mi niečo stať. Hladovky nepomôžu... Budeš akurát nervózna !!!

wanda13

ďakujem vam dievčata.. tak som sa rozhodla dnes zavolať do poradne psychologičke... Aj som skušala včera niečo zjesť ale jak som sa bližila s lyžicou k ustam tak sa mi rozstriasli ruky a nezvladla som to... Uvidim čo mi dnes povedia....
P.S. jajka ďakujem úplne som zabudla nato že je aj nejaka zlata cesta medzi vychudnutosťou a tučnotou..Booože všetko sa mi zlialo dokopy..Rozum mi odišiel na výlet ale budem sa snažiť ho spolu s odbornou pomocou vratiť spať...

máňa23

ty si kvôli frajerovi nenič zdravie(neplodnosť,osteoporóza,rozvrat vnútorného prostredia),neriaď sa svojim rozumom,ale počúvaj ľudí ktorí Ti chcú dobre,navštív odborníka na anorexiu a poslúchaj ho..

jajka001_

wanda ale ved ty nemusis byt tucna. neber tieto extremy, bud vychudnuta alebo tucna. mozes byt tak akurat. preco práve hned tučná. podstatne je aby si bola zdrava, a zdrava budes ked nebudes mat ani podvahu ani nadvahu.