nezerem

jajka001_

na takeho frajera sa vykašli. on ťa aj tak nelubi, ak by ťa lubil tak by ti netlacil taketo kaleraby do hlavy a lubil by ťa aj s kilami navyše.

jajaja99

sama vidis, ze hladovka nikam nevedie. priber na normalnu ludsku vahu ..ale sama pre seba, nie pod tlakom okolia...a zdravo sa stravuj..tym sa predsa vaha da udrzat..nemam ale na mysli pri cisle 46...dokonalost nie je vo vahe a postave, ale toto si uz mozno velakrat pocula. mozno by neskodila aj odborna pomoc, to nie je hanba ak to clovek so sebou mysli dobre...si mlada, mudra , uspesna...tak zabojuj :)

wanda13

môj frajer ale hovori že mi to teraz pristane a že plno modeliek takto žije.. že či chcem toto všetko zahodiť že kolko ma to stalo usilia a teraz sa zase vyžerem.. bude ma niekto lúbiť aj tučnú? bože mam zmyšlanie ako 5 ročne decko ale v tomto som absolutne stratená...

jajka001_

no čo, jedz normalne...ono to nie je vobec ťažké. asi len čo to vedieť o strave a trochu zvyku. vážiť si samu seba a svoje telo a zdravie. netrápiť svoje telo. načúvať mu. všímať si, čo mu prospieva a čo škodí. ty si tvoje telo.

jajka001_

tak prrrr chces umierat lebo nevies normalne jest? ak studujes pravo tak si urcite dost chytra na to , aby si sa naucila normalne jest. ak si vydrzala ten tlak na studiu tak mas urcite dostatok pevnej vole, aby si dokazala zmenit svoje myslenie.

wanda13

kočky ja to viem.. ale tí ludia fakt nekecali ked hovorili že je to začarovaný kruh.. Hnusím sa sama sebe ale ja to proste nedokážem zastaviť.Všetci o mne hovoria že som dokonala.. V praci mam veduce postavenie, v škole jedna z najlepších.. ale v jedle som uplna nula... asi možno bude fakt lepšie ked zomriem...Je to zbytočne už s tym bojujem dlho a vždy sa z toho dostanem iba na par mesiacov...

jajaja99

mas pocit ze si tlsta? a pocit ze si hlupucka nahodou nemas? pomaly, ale isto sa zabijas dievca....problem mas, zrejme nie len jeden....