Praca v Samsungu alebo vyplaty na SK

veronikalk

a nech to pocuju vsetci ake pracovne podmienky tam su... robila som tam takze viem povedat... ziadne peniaze nevyvazia to spravanie katastrofalne k zamestnancom!!

Matejkovic

Ahojte. To už ľudia sa tak dobre poznajú v Samsungu v Galante že už o rodičoch a rodinách tak otvorene rozprávajú? Vôbec sa neboja že to môže nejaký známy počuť a podať ďalej? Len vravim preto že som bol svedkom ako jeden rozprával o peniazoch. To fakt tak málo zarábajú v tom Samsungu? Alebo sú niektorí ľudia už hladný na peniaze?

janka753

ahojte ako je to teraz v samsungu pisali ze sa pracuje na jednu smenu od 6 do 15 je to pravda ci na dve hladam surne pracu a u nas doma na strednom sk neviem zohnat ani za predavacku dakujem

ANGEL-DEMON

prezyvka... rozmyslala, no problem je rovnaky ako v samsung aby som bola ochotna sa dade odtrepat za prácou, tak mi to nemá sposobovat zdravotne problemy, mam ťažku alergiu, spávam pri otvorenom okne, lebo neviem dychať a tak nevydržím v smrade so sockami na ubytovni, kde vonku 30 stupnov ale im je zima , na izbe smrad a este sa pred spaním na tej malej izbe nasprejuju kur*v*y ale okno sa nemoze otvorit-vyvetrat to lebo im je zima...
tu kde teraz robim mam na nase mesto slusny plat a som doma vo svojom čistom byte,.. popri tom si "rozsirujem vzdelanie" tu v mojom meste pre moju buducu robotu.. takze.. uz teraz WV neriešim..

prezyvka23

angel demon a nerozmyslala si nad tym ze by si isla do vw do Bratislavy? si sikovna kocka robotu by si zvladla a plat tam mas na sk pomery dobry...na strednom/vychodnom sk ta nikto tak nezaplati... co poznam ludi strasne vela z vychodu a stredu sk tu robia...

lucia555

ahojte neviete nahodou ako je to teraz v samsungu robia sa len ranne a poobedne alebo aj nocne? odkial vozia autobusy ludi v TT dakujem

ANGEL-DEMON

ked si niekto vykladá text ako sa jemu páči to nie je moj problem...
jedna vec je či človeka práca baví a druha vec je ked ma človek zdravotne problemy ktore mu robia problemy taku prácu vykonavat,
na moj zapadakov mam dobry prijem čo sa toho tyka, ludia tu robia za o 200€ menej.. takze .. a potom dalsia vec je ked ma clovek do buducna vysnenu robotu za ktorou si chce ist, no a musi momentalne prijat to co sa momentalne naskytuje, aby bol v klude doma a moho študovat, pripravovat sa na svoje buduce povolanie ktore je lepsie platene a nebude ani tak fyzicky naročne pre moj zdravotny stav..asi tak...

ja sa na rozdiel od niektorých/väčšiny ludí na prácu nestazujem,.. lebo nie som ľavá... viem pracovat, mam chut pracovať, bavilo ma doteraz asi vsade kde som pracovala... zalezi len od toho z akeho uhla sa na tu prácu clovek pozerá... či ráno znechutene vstava, pride do práce a už šomre... že sa mu nechce... alebo vstane o hodinu skor, v klude sa naranajkuje, pusti si hudbu na dobru naladu, rozcvičí sa, alebo si ide zabehať...potom po ceste do práce sa prejde, nadycha čerstveho vzduchu...pride do práce vysmiaty atd.... ono to hlavne zalezi od kolektivu, ked sa smeje, sranduje tak sa dobre pracuje..