láska- neláska ?

Príspevok v téme: láska- neláska ?
ne/zalubena

pred par mesiacmi sa mi zapacil jeden chlap jeden znamy denne si piseme sme kamosi pozname sa cez rodinu ale ja mam 15 a on 35 ...
neviem ci som bola do neho zamilovana alebo co ale ked som ho videla smiala som sa bola som strasne stastna mala som taky blazeny pocit...potom to dajak preslo

dnes sa mi snivalo ze som sa za neho vidala a dnes mam srdce niekde v krku zase sa mi paci chcem ho pobozkat ...ale neviem ci je to zamilovanost alebo nie

viem ze nemozeme byt spolu ale keby to tak o 5 rokov slo bolo by to super !
myslite ze ak by som doneho predsa len bola tak o taky 6 rokov by sme sa mohli dat dokiopy..ked on si nevie uz veeela rokov najst frajerku a nikoho vobec nema

dakujem za rady !!!

zuzic

nie si zamilovana ked sa pytas ci si tak nemozes byt. ked si zamilovana citis to a nemusis sa pytat
okrem ineho mladi chlapci su neni vsetci taki ze behaju od jednej k druhej zas netrep hluposti
pozri aj ja si pisem obcas so s muzmi a tiez je sranda, super sa pise ale to neznamena ze som donho. mam ho rada ale mat rad a milovat je rozdiel...nejak to nechapem...fakt sa ti vobec nepaci nejaky 19? vobec sa za nim nepozres iba za starsim muzom?

ne/zalubena

mate59 : viem ze mi moze byt otcom ale ked on sa mi strasne paci je s nim sranda super sa mi snim pise...

mne sa starsi muzi pacia neviem rpeco, nechcem mat chalana vo svojom veku chcem si pockat na 20 ked budem moct mat aj 40 z legalneho hladiska, nechcem mat takeho neskuseneho chalana ktory proste beha od jednej k druhej... chcem rozumneho muza

neda sa myslite byt s nim o tych par rokov ??? nejak ho zbalit ci co :P

a som teda zamilovaná ?

zuzic

skus sa pozerat po chlapcoch stredoskolakoch. ved mame celkom pekny vyber nie?:) tak zabudni na uja a pozeraj za mladencami:)

jajka001_

ake rady? si robis srandu? :)) o sest rokov on bude stary 40 rocny chlap a ty mlada sexy pipka co nebude mat zaujem o starca

lilusica

fiha...ten rozdiel je prilis velky, to uz je aj na hrane zakona... Vies, mozno ta na nom pritahuje to, ze je taky sam a nestastny. Ja v Tvojom veku som sa tiez starsne rychlo zamilovavala :) Skus si realne predstavit, ze ked ty budes mat 20 a pojdes akurat na vysoku, tak on bude oslavovat 40.

mate59

decko, veď si uvedom,že ti može byť pomaly otcom,vekový rozdiel je vysoký a on keď si doteraz nenašiel partnerku, má už staromládenecké maniere,ktoré ty nevidíš,tak sa neblázni.