Zehlicka na vlasy - kucery (skusenosti, nazory)

Príspevok v téme: Zehlicka na vlasy - kucery (skusenosti, nazory)
Karina

prijemny podvecer,

viem, ze sa tu tato tema opakovane vyskytuje (aj som si ich vacsiu cast preletela), ale aj napriek tomu zakladam novu - zaujimali by ma vase skusenosti s upravou vlasov do kucier za pomoci zehlicky na vlasy... prave totiz rozmyslam nad kupou zehlicky zn. Remington, pripadne kulmy tej istej znacky, tak ma napadlo, ci by mi niekto nepomohol svojimi vlastnymi skusenostami ci uz so znackou alebo so samotnou upravou...

co sa tyka mojich vlasov, tak ich mam mierne pod plecia a su jemne a rovne

Karina

kocky dakujem vam pekne za rady a odpovede; zehlicku som uz objednala (remmington S1051), ked ju nevyuzijem ja, tak nou budem minimalne zehlit priatelovi kucery :D... ale myslim si, ze na prilezitostne upravenie to bude super...

Eva slovny postup je podla mna tazsie pochopit, najjednoduchsie je skuknut si nejake video na youtube, mnoho dievcat to tam robi pomaly a este do toho aj recnia ako co preco pretocili tam a spat a pod. :)

este raz vam vsetkym dakujem :)

Eva 27

Baby a ako si robite tie kucery so zehlickou? prosim postup vratane toho,do ktorej strany zatacate (od tvare alebo k)dik.

ja si zehlim a davam si mlieko na ochranu pred teplom. ked si ho nedam, vlasy nedrzia tak dobre. tiez mam remington, tu sirsiu.

dam si olejcek, potom vyfenujem, potom mlieko jemne po dlzke a zehlim. s tym, ze najpr si rozcesem, urobim cop, ten prezehlim na hladko, potom rozpustim rozcesem a uz len po stranach dozehlim.

Karina Ty ked mas jemnejsie vlasy, urcite zacinaj s malou teplotou a nezehli kazdy den, lebo ich oslabis.

isabella

ja mam s remingtonmi dobru skusenost, ja mam tu so sirsou hlavicou a zehli perfektne a kucery pekne velke robi kazdemu len nie mne (skusala som to na viacerych babach a len mne vzdy do par minut padli), pripisujem to tomu, ze mam tazke vlasy, ale co uz, inak s tym okrem mna nemal problem nikto pokial viem ;-) a pripravky nepouzivam, ale tak zasa ja si vlasy nezehlim 3x do tyzdna, ale velmi zriedka, no aj ked si ich zacnem zehlit castejsie, tak som nikdy nijaky ubytok na kvalite nezaznamenala

anabelka

Rada nosím rovné aj kučeravé vlasy. Práve pre to som si nedávno kúpila žehličku Philips SalonStraight and Curl Hp8290. Mám dosť tvrdé vlasy, ale táto žehlička pekne žehlí a robí aj pekné kučery. Vrelo odporúčam.

hassy

vies co, momenatlne ju velmi nepouzivam lebo som ostrihana na kratko :D pouzivam ju zriedka ked si napojim clipy:) ale pred pol rokom som mala este dlhe vlasy a to som ju pouzivala casto, ale nedavala som si ziadne prirpavky na vlasy, lebo zevraj to nici vlasy este viac. neviem kde je teda pravda :) ale vlasy som znicene nemala, a to si ich farbim ku tomu este asi nejakych 6 rokov :D
inac aj ja mam remingtonku, taku tenku za 20eur a je uplne super :)

Karina

no hassy napriklad presne to, co si napisala :) cely den som stravila surfovanim videi, reviewov a obchodov a asi mi z toho vysli najkrajsie prave tie zehlickove...

predpokladam, ze pouzivas aj nieco na ochranu vlasu pred zehlenim, mozes mi nieco doporucit? a ake dlhe mas vlasy, pripadne kolko casu ti to zaberie :)

prepac, ze som taka zvedava ale potrebujem co najviac informacii od cielovych uzivatelov :D

hassy

no neviem co konkretne chces pocut ale...mne osobne sa lepsie robia kucery so zehlickou, je to rycheljsie, su krajsie, prirodzenejsie a dlhsie vydrzia :)