Je melír ešte in?

YaaaMaika

do ciernych vlasov blond melir????hmmm no neviem podla mna to bude vyzerat dost divne a strasne neprirodzene..a tiez by som sa bala,ze to chyti do oranzova...

nuz ja na tvojom mieste by som si vlasy odfarbila na bledsi odtien hnedej a do toho dala blond melir...isto to bude vyzerat lepsie ako v ciernych

petrapetra

zalezi aky melir...ja mam taky, ze poriadne ani nie je vidno ze mam melir, pretoze mam tmavsie blond vlasy a do toho biely melir - ale nie taky typicky ako zebra :) cize u mna je robeny prirodzene- ten nevyjde nikdy z mody..ale ten klasicky zebrovy-no neviem, to uz asi nie... a na cierne vlasy by som nedoporucovala, teta si to dala na cierne vlasy a vyzerala tak starsie a velmi sa mi to nepacilo..

hahahaaa:O))

naivna predstava, ze na cierne vlasy blond melir:O)))) ja som pred rokom chodila na zosvetlenie ciernych vlasov-spravila mi to formou meliru-kadernicka ma vopred upozornila, ze peroxidovanim sa mi znicia vlasy a chyti to do cervena a tak aj bolo. Najlepsie je to nechat vyrast-uz by som si takto vlasy nedala znicit-prekryvat to len ciernym samponom-cierna farba je pliaga a neda sa jej lahko zbavit...:O(((