Ach boze

Príspevok v téme: Ach boze
gordura

Ahojte,
ja sa len chcem vyrozpravat,lebo ma uz ide zo mna porazit:(

8 mesiacov som trpela bulimiou,ale dala som tomu stop a teraz sa snazim chudnut ,,zdravo''...
na ranajky pijem tento shake:www.therapist-leeds.com

na obed si davam vacsinou melon,alebo jogurt s najnizzsimi kaloriami akymi som nasla,alebo jablko

a vecera opat shake... samozrejme ze som hladna medzi dnami,ale viem to vydrzat,len sa nesmiem priblizit k jedlu...a niekedy si jedlo zamienam za cigarety:( strasne chcem schudnut ako niekedy ked som mala 50kg:( a denne cvicim brusaky a take ine cviky este...mne uz tak sibe,ze ja nechodim v noci spat,ale cvicim:( vcera do pol 4 ranna:( a potom ma ta unava zmohla:( nenavidim sa najviac na svete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(

alusinka

Silvus, podla mna mas vzdy z coho chudnut... Ale zrejme sa tvoje telo spamatalo, a povedalo si dost, nech sa uplne neznici... tak si aj to malo, co zjes uklada... pre istotu ;)

silvus28

Ani mne sa nedá chudnúť, jem relatívne málo a ešte som kilo-dve pribrala! Môže to byť v tom, že už nemám z čoho chudnúť? Mám 160 cm a 43 kg.

zuzka1911

nooo, podla mna jes hrozne malo a vsetko sa ti ulozi a potom nechudnes. plus stres tiez nepomaha chudnutiu, malo spanku, asi ti dobre ani netravi a metabolizmus tiez nic moc... asi preto nechudnes. moja, skus naozaj jedavat 5x denne v mensom, doobeda ako desiatu ovocie, poobede ako olovrant jogurt alebo tvaroh nizkotucny, raz denne teple jedlo. proste take tie klasicke blaboly, ale pravdive. a hlavne nemozes byt v strese, vycitat si vsetko, nevracat a vela spat !

ana_bella

Zuzka aj ja dakujem za podporu :)
Neviem co robim zle, cely jul som jedla takto a neschudla som ani kilo, mozno som dokonca nieco pribrala!!!

R: cerealie= nizkotucne mlieko, kava

O: salat ( paradajka+ uhorka+ salat)

V: cottage cheese+ kornspitz

Asi tak priblizne az nato ze niekedy ovocie, namiesto vecere, obeda a tak.. a neda neda s ami schudnut. a moje cvicenie :
kazdy den : 45 min rotoped
30 min stepper
30 min posilnovanie
samozrejme chodza, a obcas ( ked som sa nebala ist medzi ludi ) korcule- 20 km, beh 10 km...

co robim zle? som zufala z toho.. kedysis mi islo chudnutie tak lahko..za den som dala dole kilo a teraz? :(

zuzka1911

moja, nemas za co :) podpora je najdolezitejsia pri nasich problemoch. pochopenie... na nezaplatenie. silno drzim palce s babom, dufam, ze sa podari :) ja som momentalne zalubena, tak sa cela vytesujem, stale sa usmievam a na jedlo vobec nemyslim, o vracani, prejedani, nejedeni uz vobec nie. vcera som o 9tej vecer zjedla 5 kopcekov zmrzky a bolo mi super. dokonca som isla na duplu. ze najprv 3 a potom dalsie 2 , hehe... mnaaaaaam ! uplne som si pochutila, sto rokov som nemala zmrzku :) a co, ziadne vycitky, len dobry pocit v brusku. dnes idem k babine na obed, budem mat aj polievocku, aj druhe jedlo, uz sa tesim. to je take uzasne a oslobodzujuce. dufam, ze mi tento slobodny pocit vydrzi co najdlhsie. bodaj by navzdy ... budem sa velmi snazit. laska je liek :)

p.s.: basen je super, klobuk dolu

alusinka

Zuzka dakujem za podporu... a dakujem vobec neviem komu ani, ze existuju ludia ako ty, ktori dokazu cloveka aspon par pismenkami podporit ;)

Dneska som vstala z postele spravnou nohou ;) a verim, ze to tak bude aj nadalej...

Dufam, ze najblizsie vracanie bude az pri tehotenskych nevolnostiach... a uz len kvoli tomu, MUSIM uz viac nevracat... Aby sa to bejbinko konecne vydarilo...

Zelam pekny vecer ;)

btw. k tej vahe... Ja doma ziadnu nemam... a ked nahodou pridem k nasim, a postavim sa na tu ich, tak mi mama vzdy povie, ze vazi zle resp. ze je uplne pokazena :)

ana_bella ... vsak uz len v mene mas ze si bella = krasna ;)) tak na to nezabudni ;) vzdy je pre co zit... Drzkam palce...

zuzka1911

tak si vybav, ze sa vazit nebudes. vies co ? ja este ked som bola na zakladnej, tiez sme sa mali na telocviku vazit a moja mama zavolala ucitelke, ze ja budem chybat, lebo mam z toho stresy a ze nech ma uz potom proste nevazi. lebo mne sa bulimia a anorexia zacali este na zakladnej. no pochopila to, samozrejme. neviem, nebolo by to ok ? popremyslaj nad tym. ty si odkial ? prosiiiim ta, akurat by sa na teba kukali ze aka si dobra a nie ze tlste prasa. a nerev, budes mat napuchnute oci :) ani sa necudujem, ze sa nevies sustredit na ucenie, ked si tak skoro vstavala... ved musis aj spat ! moja, musis sa mat naucit rada samu seba, inak sa nevyliecis, nepojde ti to.

ana_bella

ano zuzka nenavidim tu blbu vahu, viem ze to ako clovek vyzera je dolezitejsie ako hmotnost, ale viem ze ked sa budeme na zaciatku roka na telesnej vazit tak s takouto vahou sa prepadnem pod zem. Ach baby nenanvidim sa tak strasne, cely den som iba preplakala nemozem sa ani sustredit na ucenie. Mam nulove sebavedomie, chcela som ist behat ale hanbim sa ze co si o mne pomyslia ludia ktori ma uvidia, ze som tucne prasa a pod a tak som isla o 4tej rano..Chcem ist aj na korcule ale nemam odvahu ist cez mesto, bojim sa co si o mne ludia budu mysliet proste. Neviem ako dalej, chcem len zaspat a nezobudit sa..alebo sa zobudit a byt niekym inym. Nikdy som si nemyslela ze je mozne aby som sa takto nenavidela.

zuzka1911

ana_bella,
svaly vazia predsa viac ako tuk ! to je fakt. a ked sa sama sebe zdas byt ok, teda pred tym ako si sa postavila na tu priondiatu vahu, tak kde je problem ? nosis velkost M, mas ploche brucho, svaly su super. lepsie ako mat 50kg a ochabnute ruky, nohy, rit. si pevna, pekna. nevaz sa, ked tak, zmeraj si obvod a riad sa podla cm. bozeeeeeeeeeeeeee, pri*ebana vaha, preco ju niekto vobec vymyslel ? a negrcaj, z toho , co zozeres v zachvate sa ti velka vacsina vstrebe uz v puse a nikdy sa vacsinou nepodari vzvracat vsetko. takze pekne ovocie, zeleninka, masko, ryby, jogurty atd. a cvicenie. ziadne grcanie. pokial su ti veci stale take iste tak sa vyser na vahu. boze, preco ta vlastne henta doktorka vazila ?

alusinka,
ja neviem, zeby bola dva roky nejaka kriticka hranica ? ja som bola tiez cista max dva roky. ale za posledny mesiac som to urobila len dvakrat, nevazim sa, jem, som hrda na seba, bojujem. jasne, vcerajsok vymaz zo svojho zivota, proste sa to akoze nestalo a ides dalej ... ok ? ziadna depka, nic... bude dobre moja :) verim ti !