Ach boze

Príspevok v téme: Ach boze
gordura

Ahojte,
ja sa len chcem vyrozpravat,lebo ma uz ide zo mna porazit:(

8 mesiacov som trpela bulimiou,ale dala som tomu stop a teraz sa snazim chudnut ,,zdravo''...
na ranajky pijem tento shake:www.therapist-leeds.com

na obed si davam vacsinou melon,alebo jogurt s najnizzsimi kaloriami akymi som nasla,alebo jablko

a vecera opat shake... samozrejme ze som hladna medzi dnami,ale viem to vydrzat,len sa nesmiem priblizit k jedlu...a niekedy si jedlo zamienam za cigarety:( strasne chcem schudnut ako niekedy ked som mala 50kg:( a denne cvicim brusaky a take ine cviky este...mne uz tak sibe,ze ja nechodim v noci spat,ale cvicim:( vcera do pol 4 ranna:( a potom ma ta unava zmohla:( nenavidim sa najviac na svete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(

alusinka

vsak ja viem, len ma to neskutocne sere... Som si myslela, ze uz som okaj, a zrazu, ani neviem preco... stalo sa...

Jedine pozitivum na tom je, ze to bolo prvy krat, co som sa po vracani, necitila dobre... takze ma uz nelaka, robit to zas...

ana_bella

zuzka ano ale ja naozaj nie som ako si myslis :( vies kolko vazim? 70kg. je mi zle z toho cisla, nikdy som tolko nevazila, vzdy som si myslela ze tolko kg ani nie je mozne na moju vysku mat!!! z 56 na 70 za rok? preboha:/ nechapem ako sa to stalo, myslela som ze mam takych 62 pretoze mam stale podobnu postavu ako som mavala, ploche brucho, uzky pas velke prisa ktore nenavidim a nemozem sa dockat dna kedy pojdem na plastiku, velky zadok a mega siroke kratke nohy. tie maskujem suknami, tunikami ale nechapem odkial sa nabralo vo mne tych 70 kg :((((( to mam zato ze som robila atletiku a kazdy den behavala 6 km aj ked beh neznasam? neznasam to svoje nove svalnate telo:( Mam viac kg ako moja mama ktora nosi velkost XL!!!!!! Ja nosim M. ako je to mozne? takze do nabuduce piatku musia byt 4-5 kg dolu inak si to mozem rovno niekde hodit.. ako nechapem uz som doma mesiac a celu tu dobu som bola v tom ze chudnem. To som akoze kolko preboha vazila ked som sa vratila z US? fuj je mi zo seba zle. Preklinam rozhodnutie ist do celeho US:(

zuzka1911

ACH BOŽE...

ana_bella,

asi Ti pre niečo všetci hovoria, že naozaj vyzeráš konečne dobre. prečo chceš, aby z Teba bola zase tá trasúca sa troska s kruhmi pod očami atď. ? podľa mňa určite vyzeráš teraz vynikajúco, úžasne a lepšie ako z čias anorexie ! anorektičky nie sú pekné, chlapom sa to vôbec nepáči ! takže šup späť do sukne a váhu vyhodiť. ser na váhu, dôležitý je pocit, celkový dojem, centimetre, charizma atď., atď. takto sa dostaneš akurát tak na psychiatriu, bude z Teba invalid a nebudeš vôbec šťastná !

ana_bella

boze boze boze pomoc ja chceeeem zomriet ja to uz nevydrzim .Prave som bola u doktorky a vazila ma. Za ten rok v US som sa ani raz nevazila a ked som prisla vsetci mi vraveli ze vyzeram lepsie a zacala som nosit aj minisukne ssaty a zaujem chalanov je obrovsky. A teraz? Pridem k doktorke a mam 15 kg viac ako pred rokom!!!!!!!! Tolkoto som este nevazila nikdy v zivote!!!!!!!!!!!!!!! Mam o 20 kg viac ako moja najnizsia vaha z cias anorexie. Cely jul som hladovala vracala a cvicila a aj tak toto??????? Ja uz nevladzem chcem ostat navzdy v izbe a nikdy nevyjst, nechcem aby ma nikto videl, nechcem si obliect saty ani rifle, nechcem ist do skoly. Naozaj mam chut zjest zas tabletky a ukoncit to, ale na to som slaboch. Ale aky ma vyznam zit takato? Jedlo uz nechcem nidky ani vidiet, nenavidim ho. neviem co dalej nenavidim sa toto som naozaj necakala :(((((( panebozeneviem co robit:'(

ana_bella

gordura ty si naozaj ako ja, ja som tiez planovala ist do nemecka zlepsit sa v nemcine lebo som ju cely rok nemala:D ale nevydalo nejak..:(

gordura

HH18,
dakujem ti za rady,vazim si to. Ja tancujem uz 9 rokov,ale teraz cez prazdniny mam toho velmi vela,takze netrenujem...ale rozhodla som skusit capoeiru ked sa vratim domov v auguste. a potom samozrejme zacat tancovat ako niekedy. Vitaminy beriem a skusim sa so vsetkym popasovat sama. verim,teda dufam,ze to dokazem. este raz dakujem