Červená šnúrka na ruke - co to je?

ta3

Bingham
prepac, tuho som diskutovala v inej teme, ano myslim to vazne, ja mam skusenost, ze pribudne, no mozes to vyskusat, ale Tebe mozno nepribudne ak nemas porobene, to je praveze test na porobenie, takze ak nie si urieknuty, vody ubudne a potom pravdaze mi neuveris, dokonca si budes mysliet, ze to nemam vsetko v hlave v poriadku, uistujem Ta, ze v mojej hlave to zatial vsetko funguje vyborne a bude to iba Tvoj problem co si o mne myslis, nie moj a nijako sa ma to nedotkne a skutocne si z Teba nerobim srandu, ale potesilo by ma, keby si mi zavolal, pripadne keby som Ta pocula a mohla podiskutovat s Tebou na skype

bingham

este som nezacal :DD...

Ta3...ale ked si zo mna robis srandu...a ja si tu budem s prstami z hrnceka obtierat celo...nadarmo...tak ti do tej australie zavolam :D

bingham

Ta3...pockaj... :)....este raz(aby sme sa pochopili)...zoberiem do hrnceka vodu....budem si nou potierat celo...a tej vody...neubudne...ale pribudne ???...to ako myslis vazne ??? :))

ta3

Bingham
ano, je to o psychike, ale ja som myslela aj ze ten test s vodou funguje, ja a tiez aj moja dcera sme ho skusali a urcite aj vela ludi na tomto fore to potvrdi, rozumej, odmerias urcity objem vody, potom si 3x touto vodou potieras celo ... a vody neubudne, ale zazracne pribudne a toto uz ale nie je o psychike, je to fakt, ktory sotvakto moze vysvetlit

Lillia
zaujimava otazka

lillia

2bingham. ja som toto este nevidela a ani neskusala. dajme tomu, ze ide o placebo. a keby to malo ucinok aj na deti, ktore tomu nijako nerozumeju? (teda placebo je vylucene)?