PORADTE-prosíím

kiara213

noo najmä pre upravu cyklu.. ale potom aj na ochranu, ked uz budem.. :-)) .. a ty kolko mas rokov??, stalo sa ti to uz?

sakusik

no tak to nebudu kramy;) ta asi poranil- nabuduce nech je opatrnejsi:)
mozem sa spytat preco bers hak ked nesexujes?

kiara213

ALe nie.. tak poporiadku... mam menzes stale rovnako mam 17.. beriem HAK 3 mesiace, len sa mi nestalo zeby som krvacala medzi cyklom... ze pocas brania tabletiek... a mali sme s priatellom prstov.. a tak som mala na nohavickach krv.. ale teraz som si nebola ista ci je to menzes aleno iba podrazdenie z prstovania ako pri sexe.. tak ..:-)

sakusik

ty si nemala 3 mesiace menstruaciu?to je dake divne! ved ked beres hak tak mas mat nmalnu pravidelnu menstruaciu... kolko mas rokov? uz si mala prvy menzes?

kiara213

no tak, zatial som to mala len trosku.. teraz neviem.. asi az zajtra uvidim.. HAK beriem 3 mesiace,e ste sa mi nestalo ze by som mala kramy pocas brania.... takto mozno bude z toho... len duuuufam.. hMM?? myslite, ze je to okey??? ..

sakusik

hm..no z hak by si vobec nemala krvacat takze neviem...mohlo sa i stat ze ti pretrhol panensku blanu, pokial to su kramy tak by si to sama mala poznat ,nie;) ?!

kiara213

noo stalo sa to poprvy krat, este sme ani nemali sex.. ale on je zalty... len som sa zlakla.. takze moze to byt len z toho?, alebo uz kramy.. aj ked beriem este HAK?

sakusik

asi ti ublizil,nabuduce mu povedz nech je trochu jemnejsi.normalne by si pri takych veciach vobec krvacat nemala...