vytoky - dozivotna diagnoza?!?

Príspevok v téme: vytoky - dozivotna diagnoza?!?
otazka

ahojte. len ma zaujima, ci sa tu najde zena, ktora sa vytokov zbavila..totiz ja mam pocit, ze uz sa s nimi musim len zmierit. Ak by som mala zakazdym chodit gynekologovi, co sa mi moj vytok nezda, asi by som tam bola pravidelne kazdy mesiac, alebo po dobrati liekov. Moj vytok uz ani nepamatam kedy bol normalny. stale je sfarbeny dozlta a je ho dost.. Kazdy den musim nosit intimku.. je to otrava :( a neviem co s tym. Doktor, ktoreho teraz mam je fakt dobry, takze zmena doktora mi nepomoze.. No a naozaj ma len tak informativne zaujima, ci je tu nejaka zena, ktora sa toho zbavila (nemyslim len na kratko, ale na stalo..) dakujem :)

wewa

čo sa týka tej vložky, počula som aj takú možnosť...preto som sa pýtala...vraj to pomaha, ale šak acidko obsahuje všetko čo ste popísali, tak prečo nie?

paulina

saku, najlepsi je ovocny...Nuz na blbu otazku blba odpoved...Treba pouzit biely jogurt, najobycajnejsi s laktobacilovymi kulturami.

saku

ja mam zle skusenosti s tym jogurtom:( mne sa to tam dole potom este viac dokaslalo..tak neviem....zalezi aj od znacky jogurtu cico???:(

sasa

TAkže mne pomohlo toto:
- tabletky na vkladanie od lekára
- zároveň som užívala tabletky s bifidusom
na obnovenie mikroflory
- tie sidam niekedy aj teraz
- ked citi, že sa dole niečo deje, natriem sa jogurtom
-sprchujem sa len s intim - gelom
- obmedzila som sladkosti/klamem/
tak a to je všetko, zatiel sa mi darí
to sú už tak 4 mesiace, tak dúfam, že to vydrži pa držím palce