Dlho trvajúca bolesť pri sexe

Príspevok v téme: Dlho trvajúca bolesť pri sexe
Kika:)

čiže.začnem takto ..Pred 3 týždnami som bola na jednom kempe, a bola som donútená byt cca 5-6 hodín v daždi v mokrých veciach, čo zdravotnému stavu moc nepridá, den predtým som začala brať HAK, a o dva dni na to ako som bola v tých mokrých vecoch, som mala velké bolesti, pálilo ma tp úri cikaní, svrbelo, na dotyk som mala celé okolie strašne bolestivé ...každým dnom to odchádzalo a tak do týždna sa to vyliečilo...Lenže...od vtedy sme s partnerom nemali pohlavný styk, skvor sme lenskúšali, nejde to, strašne to bolí a páli, a by som to mala vnútri mc opuchnuté a ako by to proste nešlo...asi tak 2-3 cm sú v pohode to nebolí,ale hlbšie je to strašné...u doktorky som zatial nebola, brala som to na lahkú váhu ked ma to prestalo aspon zvonka boliet, a teraz nemožem íst gynekologičke lebo mám krámy.. bola som si 100% istá že je to mykóza, ale že by trevala skoro mesiac?? poradte čo stým a či to poznáte..díki..Inak prvý den od toho čo som bola v tých mokrýc veciach som mala hnedý výtok, druhý hnedý, potom taký béžový až to zbledlo na takú slonovinovú alebo akú, ale dost hustý..to bŕrr.. TERAZ je výtok normálnejší...ale aj tak, stále nieje sex možný :/ díki vopred

kika:-)

Dakujem lenka, aspon niekto sa ozval :)) fakt díki, dobre v piatok tam pojdem, lebo ma as toho asi ..... fakt díki :)

lenkaPP

Ahoj. veľmi dobre to poznám sama som to zažila... Aspon teda som mala podobné príznaky ako ty a bola som prechladená /so spodu/ ja som to riešila s doktorom, a nakoniec som sa vyliečila. Mňa to pri sexe bolelo strašna a tak tiež som nemohla no potom sa to všetko vrátilo do normálu.. skús ísť radšej k doktorke, ak ti skončí menštruácia a tá ti to potvedí alebo vyvráti, a budeš aspoň spokojnejšia..