Čo je to s ňou?

Príspevok v téme: Čo je to s ňou?
HentenXX

Ahojte,

.. neviem čo už robiť ..

Nechal som ju pred týždňom, pretože mi povedala že jej chýbajú iní chalani .. Včera som ju ale prosil aby sa ku mne vrátila lebo nemôžem bez nej žiť .. ale ona odišla z netu :\'( .. prišla mi smska ževraj jej nefunguje internet .. dnes ráno som sa dozvedel od jej kamaráta že s ním hrala po internete hru! .. písal som jej, prečo ma musela oklamať, či som jej až taký ľahostajný? .. a ona že, ak jej idem niečo vyčítať že ju už nikdy neuvidím .. trápim sa.. celú noc som nespal .. bolí ma brucho .. nemám už chuť žiť .. a ona sa smeje .. Milujem ju! .. prečo mi to robí? :\'( :\'(

(Obaja 17)

rossssi

Poradte a pomozte mam priatela je rok a pol po rozvode byvame spolu aj s jeho synom ked som´doma je ok aj syn prerabame dom ale pracujem v rakusku vola mi piseme si ale stali sa mi take zvlastne prihody buchol do mna vankus ked sme sa chceli milovat ze stale chcem povedal mi ze sa mu hnusim potom ked som odisla tak mi pisal krasne sms som zufala vcera som mu volala a nedvihal mobilpotom dvihol ze je na polovacke a ked som doma chodi vecer to bolo kolo sedmej co mam robit ked mu to poviem tak hovori ze som ziarliva a to nie je pravda ja sa citim velmi zvlastne teraz pojdem domov su zohraty aj so synom je jeho ja sa staram o nich moje deti su prec a hovori ze ma miluje velmi sa trapim ked vymislim nieco romanticke tak to zmatie a pred rokom on vymyslal

esty

možno je dobre, že to tak skončilo ako skončilo....a konečne si nabral odvahu jej dať kopačky. Len háčik je v tom, že si to oľutoval. Nechaj ju tak ,robí všetko preto aby si sa jej plazil pri nohách. A byť na tvojom mieste, už by som nemohla dôverovať človeku, ktorý povie, že jej chýbajú iní chalani. Alebo je možné, že si ju vo vašom vzťahu príliš obmedzoval a nemohla sa stretnúť s kámošmi,s kámoškami. Zas len tak by ti to nepovedala....ale to ja už netuším,

lost

Ona asi zrejme musi padnut na hubu aby si uvedomila tvoju cenu, no len ci potom budes mat o nu este zaujem, asi uz nie..
Vonku je milion lepsich bab :)

HentenXX

Ale keby som nepísal s tým jej kamarátom nikdy by som sa to nedozvedel! ... ;( .. čo ak ma takto bude klamať už stále?? .. ja neviem či jej budem dôverovať tak ako predtým ..

nathália09

chvílu ju nechaj,možno chce viac-a chce ta potrápiť.Skús vydržať pár dní,možno pribehne sama.Buď trpezlivý a čakaj-netlač na ňu.
ak jej na tebe záleží,ozve sa
ak nie nestojí za to.
ale aj tak počkaj 2-3 dni.

misheliiik

neviem no myslím si že možno má ineho,alebo to jednoducho nie je typ na normálny vzťah,t.j potrebuje k životu aj iných chalanov než len stále toho istého..No neviem naozaj ale držím ti palce.

isabella

zabudni na nu, prerus s nou kontakty, si mlady, preto pre teba budu najblizsie dni, ci tyzdne dost tazke, ale nakoniec to zvladnes, nestala ti za to, hlavu hore chlapce, zivot mas pred sebou a urcite stretnes nejake skvele dievca, co si bude vsetko to co jej chces dat velmi cenit ;-)