Prosim poradte mi

Príspevok v téme: Prosim poradte mi
Lulka54223

No takze o mesaic mam 14 a nemam este menštruáciu ale vytok mam uz skoro 2 roky je normalny biely alebo proiesvitny ale na pyskoch ohambia mám taky biely povlak mam ho uz asi id vtedy co osm mala prvy vytok ale ja nemam ziadne ine problemy ako svrbenie palenie ci nejake ine priznaky na kvasinky alebo mykozu takze neviem je ten \\\\\\\"povlak\\\\\\\" normalny? a zmyzne niekedy?.. lebo ja to nechcem povedat mame.. :(

Lulka54223

no ja ked si tu umyjem tak to tam nema ..napr..dnes som sa rano sprchovala o 10 a doteraz este ten povlak..nemam..a mozem nato pouzivat canesten krem.. ?:..=)

rew

hmm.. a je to povlak alebo je to tam stale.. teda mas to tam aj po umyti..? lebo ono ten organik nie je cely hladucky-ruzovucky :)

Lulka54223

tak..take aj vobec..nemam..ja mam iba tak..pol centimetra od mocoveho otvoru..vyzera to akokeby mi tam vosiel vytok..=)

Lulka54223

ale ja s tym povlakom nemam ziadny poblem..vobec nevnimam ze tam ieco mam nevadi mi ..nijak nezavdzia..ale aspon no necitim aby nejako mi skodil..

rew

Lulka54223> ak mas pocit ze nieco nie je tak ako ma byt, porozpravaj sa s matkou.. myslim ze kym nemas nejake problemy typu bolesti, svrbenie a podobne, tak by to mohlo byt v poriadku.. ale asi nikto ti cez forum nevie na 100% povedat ze to co mas je ok, ani ti nevezmeme stery ani nic.. :) ak je problem len v tom ze sa sa hanbis ale inak mate normalny vztah, skus sa nejak prekonat a povedz jej to :) ked si spomeniem na to ake som mala problemy ja este pred prvou menstruaciou, mam strach ci vobec budem moct mat deti.. :/

mamkatka

tak to by si mala povedat s takými vecami v dnesnej dobe nieje sranda niekedy aj len taky vytok moze byt nieco ine tak pozormýšľaj nad tym