Som pazrava

Príspevok v téme: Som pazrava
pazroska

Nuz viem ze ste tu podaktori velmi sikovni a urcite ste vela schudli tak Vas chcem poprosit ci nepoznate nejake vychytavky na tlmenie chuti do jedla....U mna je problem s vecernym obterstvom pozor nie s nocnym!Nepoznate nejaky cajik alebo nieco co by mi aspon v zaciatkoch pomohlo necitit natolko hlad?Viete zaludok sa musi najskor stiahnut a viem vsetko je to o psychike ale to je hrozne ked krmim maleho a som hladna.....On zle papa a ja ho musim dokrmovat.....To je hotove tyranie. Pripadanm si ako Fantozzi v hladomorni......Proste ja som pazros a chuti mi....Kde sa papa tam aj mne vzdy zachuti. Boze to nemozem byt stale hladna!!!Vody vypijem dobre 3 litre fakt neexistuje nieco na tlmnie chuti?

Pazroska

Vaaau tak dole klobuk dasato.Ja som dnes mala kardio hodinku na rotopede predvcerom som cvicila Olgu Sipkovu hodinu aj pol a popri tom robim posilnovanie od Zory Czoborovej takze u mna to bude jednoznecne strava.Kondicku mam naozaj dobru....Baby mozem Vas poprosit ze by ste mi napisali aspon v skratke ktore jedla su dobre a lahke na zasytenie a ktore naopak velmi zle...Nemyslim teraz rezne cipsy tam mi je to jasne ale ktore su take klamlive....Mozno jem nieco co si myslim ze je zdrave a pritom nemusi to tak byt.....Napriklad aj vela ovocia skodi.Viete ja napriklad nie som typ ktory zje tony cokolad ale ja som este horsia.... Strasne miesam pokrmy.Niekedy som sa sama sebe cudovala ze moj zaludok sa neozval.Ja sa priznam ked to na mna dolahne tak som schopna zjest chleba po nom cipsy na to pistacie.....Proste koniec sveta.Potom sa zasa stravujem velice zdravo a mam to take nevyvazene.Kedysi som taka nebola ale v dvadsiatich som mala gynek.problemy a davali mi nejake hormony....Ked som prisla tak som zacala strasne jest.Pred tym opacne vobec mi nechutilo ale ja som ani hlad nepocitovala.....Proste po dvadsiatke nenapadne priberam.Najskor som mala 45kg.Ked som prisla z nemocnice tak po pol roku vykrmovania 52kg no to som bola este kocka ale aj tak uz som si musela zacat davat pozor.Takto som sa drzala do 24.Narodil sa syn ustalila som sa na peknych 57,5kg.Tesila som sa vsak to bude hracka schudnut.Dostala som sa potom na 55kg.Krasa ale......Maly mal rok a pol zacal lepsie spavat stresy opadli a sup 60,5kg.Potom prisli Vianoce maly mal dva roky a sup 62kg.Prosiel jun sup 63kg a v auguste sa mi vaha pohybovala od 67,5kg do 69,7kg pozor pri vyske 159cm.Nuz nastupila som do prace nic neslo dole skoro rok.Minuly rok som sa nastvala a dostala som sa na 61kg.Zasa ubehol rok a po Vianocach som mala 65,5kg.Nuz opat som sa snazila a v aprili som sa dostala na 61,5kg.Neviem preco som taka sikulka ale na konci juna thto roku uz mam zasa dobrych 66kg.Strasne.....Beha mi to hore dole.....Obcas mam 65,2kg ale ja vien pribrat rekordne rychlo.Joooj nenecham to tak.Rozmyslam ze si zacnem zapisovat co a kolko zjem....Dost bolo romanu moc som sa rokecala ale aspon niekto pochopi co dovadzam.....

dasato

Pazroska, mala som prestne taky problem ako Ty a nakoniec sa mi predsa podarilo schudnut 36kg! Finta bola v tom, ze na zaciatku som si povedala, ze nejdem chudnut, ale jest zdravsie - ked som tucna, nech som aspon zdrava! A tak som jedla, kedy mi len napadlo - aj od rana do vecera :-D , ale zeleninu, ovocie, celozrnne obilniny, tofu vyrobky... A vobec som sa nekontrolovala. Po par dnoch ci tyzdnoch som si uvedomila, ze jem podstatne menej, lebo takato potrava obsahuje vela vlakniny a zasyti. Ale to uz boli dole aj prve kila a tak som si na to zvykla, ze tie ostatne isli dole az prekvapivo lahko. A co je najdolezitejsie, naucila som sa zdravo stravovat, takze ani s udrziavanim vahy nemam uz 3 roky problem! :-) Dolezite je este pit vela vody a aspon nejako sa hybat! ;-) Drzim palce, ked naozaj budes chciet, tak to urcite zvladnes! :-)

pazroska

Inak len tak zo srandy som klikla na ten Reduspray a stavim sa ze by som ho velmi rychlo vystriekala xixi.Noooo ale bolo tam ze az osem krat za den si ho mozem strieknut tak hadam by som sa nepredavkovala.....

pazroska

Dakujem za odpovede.Chcem sa este spytat na Psylium lebo uz som o nom dost pocula....Mozem si ho davat viac krat za den pred jedlom???Kamoska mi tvdi ze sa jej nafukne v brusku a potom je menej hladna....

anjelik9

reduspray =DDD ja ked som večer hladna tak si dam bud pohar acidka abo aktiviu ale to ked som fakt hladna inak jedavam medzi 6-7 teraz tak skôr o siedmej kedže chvilu predtým pridem len domov ale určite nie sladke slane mastne nejaku zeleninku si nakrajaj abo cottage syr abo dačo take lahšie čo ti zaplni trocha žaludok ale nemusi ti to bruško dlho travit popr psyllium to ti tiež zaplni bruško =p

jajka001_

zalezi, ake potraviny ješ. z niektorych si ešte hladnejšia. vyberaj si čo ješ. vyhybaj sa sladkostiam,ťažkým sýtym jedlám, hlupostiam ako su čipsy atd.