Nekecali, ked vraveli, ze je to zacarovany kruh...

Príspevok v téme: Nekecali, ked vraveli, ze je to zacarovany kruh...
Addiction

Help! Ludkovia prosim, vazne by som potrebovala od vas nejako poradit...Ked som mala 15 zacala som s chudnutim a s typ prisla aj bulimia...Mala som ju rok a pol a dostala som sa z nej tak, ze som uz viac ako pol roka nevracala, ale ako prislo leto, ja som zacala znovu chudnut, presvedcena, ze som z bulimie uz nadobro vonku...Boze ako strasne som sa mylila...vydrzala som tyzden skoro nic nejest, ale odvtedy som uz trikrat vracala a mam pocit, ze sa to cele vratilo s5....Som presne tam, kde som bola, citim sa presne rovnako, je to tu znova, hladujem, prejem sa a potom vraciam....Prosim poradte mi niekto ako s tym nadobre skoncit... Bola som uz taka stastna, ked som pol roka vydrzala...nechapem ako sa to mohlo cele takto zvrtnut...

zuzka1911

akože 1. týždeň bol ťažký, nechodila som na wc, nafukovalo ma a mala som pocit, že som pribrala strašne veľa aj z jablka, nevedela som si zvyknúť na ten plný žalúdok, ale druhý týždeň OK a teraz parádička :) nemám kruhy pod očami a cítim sa super :)

ladida

jasne,ze nie!ked telo pochopi,ze vsetko dostava,prestane mat aj ten neskutocny vlci hlad!ja zjem vzdy celu pizzu-bo ju milujem:))

zuzka1911

Ja som si v pondelok večer o 9-tej dala celú pizzu a prežila som to. Pred mesiacom by som to určite vygrcala, ale teraz nie ! Zisťujem, že normálnym jedením človek nepriberie.

ladida

asi som teraz kopu dievcat vydesila,ale to ze zvladnete par dni nevracat,pokial drzite dietu znamena,e mate NACAS dietu pod kontrolou,nie,ze sa uzdravujete!!!a to je velky rozdiel.takymto dietnym sposobom som sa liecile 3 roky:)))nadobro pomohol az ten mastny chleba a treska s rohlikom:)))

ladida

da sa schudnut aj zdravo,ale podstata je,ze my bulimicky aj vieme ako,ale nikdy to neaplikujeme do praxe:) ktora sa chce naozaj vyliecit musi sa najprv
zmierit s tym,ze uz ziadne chudnutie nebude,to je prva vec,ktoru vam na lieceni vytlcu z hlavy.a po tom,co sa vam veci zrovnaju v hlave budete odrazu cumiet,z coho ste to ako chceli chudnut.ta choroba je v hlave,takze to co vidite v zrkadle vydelte dvoma a to je vas realny rozmer.bulimia nejde dokopy s dietnou stravou.jedina cesta je zacat jest vsetko zo dna na den(ano,aj parene buchty a pecenu kacicu,mnam:))

Lulka54223

:(( lutujem..vsetkych ludi s takymito problemami..ja som ties strasne chuda mam vysku 160cm a vahu 40kg ..ale mam celiakiu takze dufam ze netrpim anorexiu kedze sa nevidim tucna ja proste viem ze som strasne chuda len pri pomysleni nato ze som tucna hned myslim naine vecy a idem zjest nieco sladke a nikdy by som nedrzala dietu je to strasne byt takto chora :(((((

za8icka

zuzka1911

samozrejme, ja som tiem zacala najskor dietou, kde sa jedlo pravidelne, primerane porcie a pohyb. Ale sa to zvrtlo. tak sa teraz ucim odznova

za8icka

Zacat je fakt ta najhorsia vec v zivote. Ja som zacala drzat prvu dietu ked som mala 17 rokov(ani neviem preco lebo poastavu som mala v poriadku, nebola som vychrtla ale tak normalne celkom stohla) no a potom sa to vsetko zvrtlo. Same diety, hladovky, potom velke mnozstvo prijatej potravy, sebalutost, potom prislo miesto "normalnych" diet hladovanie, jedenie, hladovanie....a takto sa mi stale striedaju obdobia a trva to uz skoro 5 rokov. Uz si ani nepamatam casy, kedy som normalne jedla pravidelne ranajky, obed, vecera obcas snack. teraz sa snazim ale obcas to nejde a zase som v tom. Ale nezvraciam a ani som nezvracala brala som prehanadla. Takze fakt je to strasny zacarovany kruh. A ked si pomyslim ze kvoli tomu som premrhala pekne studentske obdobie, prestala sa stykat s viacerymi priatelmi...