Koľko by som mala vážiť?

zuzic

no mozno...kedze na testoch osm este priamo nebola...co som brala vitaminy moc nevydali takze uvidime...aj podla mna je ok teda ja som spokojna ako vyzeram aj ked som chcela ist nizsie este kvoli tomu ze sa mi to zda vela...ale nakoniec aj sama som musela uznat ze napr. z triedy som najchudsia na foto...uvidime..no len to osm chcela...ze vaha neni objektivna..a ako som sa rozkecala:DD

jajka001_

kvoli kolapsom a vlasom? tam ti skor chybaju nejake latky, nie? by som tipovala. ved vahu mas ok...podla mna teda.
pekne si to povedala :)

zuzic

no...ja nosim oblecenie S vacsinou a nohavice 36...takze to mi problem nerobi..akurat stehna mam sirsie trochu ale to geneticky mame vsetky zeny..i ked aj z toho sa mi uz podarilo:) no a celkom obliekat sa viem teda aj ked som bola pri sebe dalo sa sem tam co zakryt:) sportujem velmi vela ked sa da kvoli klbu. ale ked sa da tak to ti poviem moja zaluba sport velmi:) pribrat mi odporucaju kvoli kolapsom a vlasom ale moze to mat aj inu pricinu takze najskor zistim to a ak nebude ina az potom priberem:) ale vies ako zakoncim to tak...pekne sme vsetky co sa snazime:) mame nejake chyby a nemam rada ked su baby moc namyslene aj ked nemaju na co niekedy fakt co som videla bedraky bolerkove triko a to sadlo az pretekalo a sebavedomie jak...ale inak som nazoru ze kazda sme pekna pokial mame to sebavedomie zdrave a obcas sa trochu posnazime:) mne to sebavedomie malokedy som spokojna ale aj tak:)

jajka001_

zuzic ked ti odporucaju pribrat, by si asi mala. skusala si sportovat? tak naberies a vyzera to dobre. neverim ze mas nejake brutalne sunky niekde :) ale chapem tiez som bola hrozne sebakriticka. ono je to tak, ze ty vidis tie centimetre co povedzme az tak neladia, ale ini to nevidia tak ako ty. dnes to uz chapem a netrapim sa tym :) a sikovne baby co sa vedia obliekat to krasne zvyraznia a to horsie zakryju. ja k takym sikulkam bohuzial nepatrim :)
inak to oblecenie co sa teraz predava, to je otras, musis sa do toho narvat lebo je len jedna velkost a potom to nesedi ako ma. potom mas pocit ze tu a hentam mas cosi navyse.

zuzic

no...praveze ja mam 165/55. normalne ked vidis miery zda sa ti vela prevela...ale fakt sa to nezda ale som stihla..teda ja to posudit nemozem:D ale okolie mi povedalo...aj ked som tomu dlho nechcela verit ani cez to ze mi trcia rebra, bedra a setko...spoluziacka ma tak isto...a co ti poviem no vulgarne sunky vsade...takze enviem cim to je...nevies nahodou? praveze mi odporucaju nabrat kvoli problemom...ale to zas nemienim:)

jajka001_

ty mas tusim skoro taku vahu a vysku ako ja zuzic, som kdesi videla...ja mam 168/55,56, predtym som mala 53,54. no ja som sa nevidela nikdy ako utla to az v poslednych rokoch mi viac ludi povedali ze som takej postavy. ked som bola dieta bola som drobnejsej postavy. tiez som sa brala ze som taky normal stred. a mala som kamosku, myslela som ze sme take rovnake. raz sme si vymenili kabaty, a kym ja som sa v tom jej topila, jej bol moj maly :) a to som si myslela ze je chudsia ako ja.

zuzic

no ja sa citim momentalne ako son v porcelane stale:D nepatrim k utlym ale zas ani naopak..taky stred ako sa hovori:)

jajka001_

hej je to aj stavbou tela. ja som taka utlejsia, na mne je kazde kilo hned vidno. a hlavne mi zalezi na tom ako sa mi hýbe. ked priberiem jedno dve kila uz sa citim ako slon v porcelane :)

zuzic

no je to hlupost to bmi:) mam rovnaku vysku aj vahu s kamaratkou...a ja som zevraj uz moc stihla...a ona trochu pri sebe...tak ver potom vahe:)))