mlandrave telo/cvicenie

Príspevok v téme: mlandrave telo/cvicenie
tricko

Poprosim vas o radu, uz rok dietujem, dala som dole 15 kg, snazim sa aj hybat, problem je v tom, ze svaly mi sice rastu, ale stale mam telo mlandrave. neviem ci to je vytahana koza, ale 15 kg nadvahy to hadam nemoze spôsobit. Cvicim zumbu, stepper + spevnovacie cviky... obcas korcule a posilnujem ruky s cinkami....

mirka 23

Jaj, takže do fitka vôbec nechodiš?
Na bodybuilding som ešte nebola.. skus poskušať tie aerobikove cvičenia, možno ti sadne aj niečo ine ako Zumba.

tricko

skusala som bodybuilding taky kolektivny, ale mam pocit ze na zumbe viac makam... neviem... a asi ma to aj viac bavi... mozno to chce cas alebo este nieco zhodit....hm... fitko sa mi velmi nepozdava, zda sa mi to nuda dvihat zeleza, ale kardio stroje ma bavia....

mirka 23

A neskušala si namiesto Zumby niečo ine? napr. taebo, tam si viac zamakaš.. Zumba je podla mňa flakareň aj ked možno zabava.. a zase to je priorita, aby ťa to bavilo.
A super je aj trener vo fitku. Ja som tiež sama cvičila dlhe roky, ale v istej chvili som ostala výkonnostne stať na tom istom mieste. A trener mi pomohol. Proste cvičenie je efektivnejšie.

dwedd

Naco mail? hybem sa a nezacala som vcera, co mi posles mailom, vyrobky herbalife? dakujem neprosim... ziadam o radu a skusenosti normalnych ludi s normalnymi nazormi. vdaka

dwedd

trisko: Necakaj zazraky na druhy den. Chvilu to potrva. A je toho viac co ovplyvnuje hmotnost. Ak chces pomoc, mala si sem dat mail.

MarrtinkoKli

Zober partnera a rupsak a chod na turistiku do lesov. Je to prijemne, vona lesa, priroda, lesna cesticka, oddych na mozog. Schudnes ani nebudes vediet ako. Je to lahke, nenicis si nohy na asfalte alebo na cviciacich strojoch. Na turistiku treba ist ked je chladnejsie, na jeseň a na jar, v lete do listnatých lesov.

tricko

co to obnasa cvicit poctivo? cvicim ked mam chut, tak 2-3x do tyzdna... ))) nie viac, aby ma to rychlo neomrzelo.... dakujem za prispevok.. makam dalej a dufam ze mas pravdu a nebudem vecne huspenina |