Deplacny strojcek

Príspevok v téme: Deplacny strojcek
mis-mas

Ahojte, uvazujem nad kupou depilacneho strojceka, kedze ma to uz nebavi holit sa kazdy druhy ci treti den. Preto by ma zaujimali vase skusenosti s depilacnym strojcekom. Za aky cas po nom narastu chlpky ? je pravda, ze su potom jemnejsie ako pri holeni a ze sa moze stat, ze aj niekde prestanu uplne rast ? Tiez by ma zaujimalo, ze ci pri takejto depilacii nebudu zarastat chlpky. Dakujem za odpovede ..

miamiaw

ja mam tiez ten philips a presne ako pise mad.die ma to niekolko vymenitelnych hlav takze zo zaciatku ked mi tie chlpky zarastali tak ten strojcek ma taky nadstavec presne na to, ted uz v pohode nic nezarasta a neboli nic uz depilujem vsetko, je to o hodne lepsie ako holenie to sa neda ani porovnat

mad.die

ja mam epilacny strojcek philips a som s nim velmi spokojna. ma odnimatelnu masaznu zinku a odnimatelny chladic pokozky, vdaka kt. je epilacia bezbolestna. teda samozrejme, ak epilujes prvykrat, myslim, ze to dost boli. teraz je to ale super, mam na par tyzdnov pokoj , a ten pocit hodvabne hladkych noh je na nezaplatenie :)

usiko

ja mam take dva tyzdne pokoj a dobre je, ze dorastat zacinakju postupne, takze v phode vydrzim aj 3 tyzdne, lebo lek kde tu mam chlp, tak to je znesitelne /a to ja mam inak riadny porast/ Chlpky zo zaciatku zarastali ale teraz uz nie, su na to nejake finty, ale ja som len pockala a nezarastaju mi....depil. strojcek pouzivam od roku 1993, a za holenie a kremy by som uz nevymenila. Krem smrdi, je to chemia a narastie to do par dni, a holenie? po nom rastu vsetky chlpy naraz, takze o 3 dni mam porast riadny a ao tyzden ani nehovorim.

zuzic

mne narastu za tyzden, tyzden aj pol alebo tak nejak takze mylsim ze mne sa to neoplati ta bolest len za nejaky tyzden. jemnejsie sa mi nezdali, a zarastaju tak ako inokedy o nic viac.