nie som si ista

oriesok223

moja mamina je teraz no ako to mam povedat taka akurat anu tucna ani chuda ..takz edufam ze skoncim podobne ekdze moja 15 rocna sestra uz vyzera ..ako ona..=)) a dokazes fakt pekne zdvihnut sebavedomie .. :)) dakujem .. :))

pauli 73

no vidíš, zlatá si :))) jasné, že ty nemáš anorexiu...a maminu máš živý príklad, že vekom sa zaoblíš do ženských tvarov a dokonca dcerkina detská lekárka povedala, že sa to kľudne môže stať keď dostane menzes...
a neboj nikto sa na teba nepozerá, že si chudučká...to len my baby máme také sebakritické oko ale to je už náš údel :)))

oriesok223

=)) mna moj stav stale upokoji ked si spomeniem co mi povedala mama..ze ona ked bola mala ties bola velmi chuda nemal ziadne prsia a menzes dostala v 14 a kedze mam celiakiu stale si pomyslimz e niesom uplne zdrava takz emi nikto nemoze vycitat ze som chuda ze musim pribrat :) a na tom teste na tej strenke co dal "pytam sa " tak mi vyslo vacsina ze som v poriadku niekde priemer a tak :) a tu konecnu tabulku dam tu =)

negativní vztah k sobě, k jídlu 17%
mentální anorexie 21%
bulimie 0%
záchvatovité přejídání 0%
deprese 0% perfekcionismus 16% nedostatek informací 20%

no ta tabulka je v pohode ??.. =))

pauli 73

oriešok, aj moja dcéra(má 13 rokov) toto stále rieši...ako pribrať :) smúti, že jej kamarátky už majú prsia, menzes a ona nič...a ja jej stále hovorím, že všetko na ňu počká...ja som ako dieťa tiež bola samá ruka, samá noha a chudučká a teraz by som ti mohla z mojej váhy aj podarovať :)Ver, že kopec dievčat rieši pravý opak ako schudnúť, tak sa netráp:)