problém pri sexe, ako ho vyriešiť?

Príspevok v téme: problém pri sexe, ako ho vyriešiť?
SolveIT

ahoje, mame 21 r, 3apol rocny vztah, sexualne zijeme 2apol roka. Styk mavame zriedkavo, nakolko sme spolu len raz za mesiac, prip. raz za dva mesiace. Teraz leto travime spolu, sex je castejsie, cca 2-3x do tyzdna. Problem spociva v tom, ze partner sa nevie vo mne urobit (niekedy), pri sexe sa "akoby roztiahnem" a uz to proste nejde :(( strasne ma to trapi, citim sa taka neschopna,... A pritom je to moj prvy sex.partner, nikoho ineho som nemala. Okrem ineho som tiez malicka, takze aj to sa mi zda zvlastne, predpokladam, ze to tam nemam take ako normalne zeny - moje telo vyzera skor tak na 15r. :) - myslim tym stavbu tela.... poraďte, co by som s tym mohla urobit, alebo moj priatel ?

janekMY33

muzi to maju radsej rady ked je to take viacej stiahnute ale aj na to existuje recept takze zed pojdes cikat budes to prerusovat ano cikat stiahnes sa prestanes a zase pustis a to praktizuj pri kazdom moceny trenuj trenuj a potom toto skus praktizovat pri sexe

yaris

Kym budes cvicit tak skuste s partnerom zmenu polohi daku od zadu ale taku aby si mqala nohi pri sebe urcite to partnerovi pomoze a co sa tika teba tak ties si to uzies intenzivnejsie..ale nepomoaze to dlhodobo preto tim cvikom sa venuj.....drzim palce

SolveIT

no ano nasla som tie cviky, nic za to nedam ak to budem praktizovat, vyskusam teda. Za aky dlhy cas mozno badat zmenu - 3mes. - 6mes? ...hm, to ma len okrajovo zaujima :). A nejake ine rady? ... ci len tato jedina? ....

AdamKrt

No tie cviky sa mozu skusat. Ako u zeny, tak aj u muza. Vola sa to "kegelove cviky".

Zena si precvici svaly vaginy, lepsi stisk, muz zase ovladanie svalov napr. pre oddalovanie ejakulacie a silnejsiu ejakulaciu i erekciu.

U zeny sa precvicovat vagina aj nosenim venusinych guliciek. Existuje verzia, kde je jedna tazsia gulicka a zena sa snazi ju vo vagine udrzat. Tym sa cvicia posvove svaly. Pri extremne vycvicenych posvovych svaloch sa da otvorit aj vrchnak flase piva :)

AdamKrt

Skusat, skusat, skusat a este raz skusat dalej. Preco sa trapis ? To by sa mal skor partner trapit, ze sa nevie urobit...

kvietok23

raz som citala kdesi na nete na jednej damskej stranke, ze na toto su nejake cviky po ktorych budes vediet ovladat svaly " tam dole", teda ze ich budes vediet stiahnut a tak partnerovi dozicit velku rozkos :) neviem uz presne ako sa to vola, ale skus si to najst na nete :)