Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnedý výtok alebo menštruácia?

Príspevok v téme: Hnedý výtok alebo menštruácia?
Christine

týždeň pred dňom kedy som mala dostať menštruaciu zo mňa začalo vychádzať čosi hnedé akoby výtok..trvalo to ale až 5 dní tak som si pomyslela že to bude menštruacia a tak som sa k tomu aj spravala ... pred tým som uživala ascorutin ... menštruáciu ktoru som mala dostať tyždeň na to ako stale som ani nedostala ... bolo to hnedé len slabšia menštruácia alebo sa mam báť ? :(

KeraKeri

Ahojte. Pred 3 dnami som dostala taky hnedy vytok a este som menstruaciu nemala. Prosim poradte mi co mam robit. Dost sa toho bojim. Prosim poradte mi.

mmoonna

Za menštruáciu sa považuje krvácanie čerstvou (červenou krvou). Pokiaľ si ešte menzes nemala, značí to, že sa čoskoro objaví :)

Lili1749

Ahojte nemám este menštruáciu no včera aj dnes mam hnedý výtok neviem ci to je výtok alebo menstruacia.
Prosím poradte

Lili1749

Ahojte nemám este menštruáciu no včera aj dnes mam hnedý výtok neviem ci to je výtok alebo menstruacia.
Prosím poradte

Daduškinka

Ahojte .. Včera som spozorovala na nohavičkách taký ako keby hnedý výtok .. Menštruáciu som ešte nedostala a neviem čo to je mohli by ste mi poradiť ?

Lilka1941

Prosim vas viete mi poradit? vzdy pred menstruaciou mam 7 az 10 dni silny hnedy az krvavy vytok-akoby islo o zrazenu krv, je to sprevazdane bolestami v pobrusku a potom normalne dostanem menstruaciu poriadnymi bolestami. Uzivam duphaston ale vzdy to mam rovnake.

lollypop789

aj ja som uz mala podobny problem,lenze mne ten vytok trval 3tyzdne, ale iba taky slaby, ale isla som ku gynekologicke, a ona mi povedala ze mama nieco s hormonmi, a predpissala mi nejake lieky, to som brala pol roka, lebo u mna problem bol aj v tom ze moj cyklus nebol pravidelny, a od vtedy je uz vsteko v poriadku. tie lieky som mala brtat tak ako HAK, ze po 21 dni robis 7dni pauzu, ale nebola to HAK