Zuuby

Príspevok v téme: Zuuby
Lulka54223

=)) ..maju mi dat v septembri strojcek ..no mali mi ho dat uz pre drokom ale maal som stale jeden mliecny zub hore 5 na lavo.. :)) a urobili mi rengen zubov .(alebo daco take) a zistili ze mi uz sa tlaci trvaly zub ale doteraz sa mi nekive a ja uz chce amt konecne ten strojcek 2 roky ho odkladaju kvoli mojim mliecnym zubom..ako si ho mam rozkivat alebo nieco take??...a boli ked davaju strojcek pretoze ja nemam nejak hrozne krive zube ale 2 ma narastla do zadu takze ju tera z3 vytlaca a zubarka mi povedala ze budem musiet jeden zub obetovat dvojku dat nechcem kedze by isla 1 ku 3 ..a 3 mam strasne spicatu ako upir ..3 ties nie kedze ma hlboky koren neviete mi poradit ktory zub by bollo najlepsie vytiahnt??...a bude drahy ten strojcek kedze mala by som mat zelezni na horne aj dolne zuby ..??..a boli to ??..kamoska hovorila z ejej sestra dva dni skoro nic nejedal..ale pri mojej postave si nemozem ani dovoli t 2 dni nic nejest .. :)))

draci_zub

Mňa tiež strašili že nevypadne. Vykašlal som sa na zubárku a vypadol. Vlastne sa vykýval. Ako keď pod starým nechtom rastie nový.

swistica

a este k draciemu zubu: prestan uz brat drogy, lebo tymi vyplodmi co sem pises este niekomu vazne uskodis. Strojcek nema nic spolocne so sankou.

swistica

v ziadnom pripade si nedaj vytrhnut zub. Mas velmi zlu zubarku ked ti toto navrhla. V starobe budes este rada ze ti maju na co upevnit mostik a podobne. Radila by som zmenit zubara. Spoluziacka mala trochu podobny problem. Obe trojky jej narastli vzadu, tiez jej to chceli trhat, zmenila odbornika a vyriesil jej to tak ze nic sa nemuselo trhat a vsetko je v poriadku. Takze strojcek ano, ale trhat nie. Zmenit zubara.

jajka001_

aby ti ten mliecny aj vypadol, lebo moze sa stat aj to ze nevypadne
ovecka, ja som si nechala vytrhnut zub lebo sa mi spodne zuby pokrivili ked mi narastli sestky, kedze mam malu sanku, hoci samozrejme bol zdravy, a nechyba mi
a uz mam vonku aj osmicky, hned ako mi narastli. co uz ked sa nezmestia vsetky :)

0vecka

2 Barboritta obycajne s dracim zubom nesuhlasim ale vytrhnut zub by som si len tak nenechal aj ked zavadzia.... :)

Barboritta

draci zub:
zamyslel si sa nad tým čo si napísal?
odveci. Strojček nieje zlá vec a v žiadnom prípade ho nenosia len ludia ktorým vrzgaju huby.
lulka :
-počas toho, ak ti strojček dávaju to nebolí vôbec.. akurát cítiš že sa ti šprtaju v ustach..:P bolí potom akonáhle začne sa vyvíjat na tie zuby tlak.. tak prvý týžden, potom to prestane.... tolko prežiješ nebojsa, aj ked budeš nadávať.. :D (poznám to..) lebo to svrbí aj bolí zároveň.. ale vravim, prejde to.;) a tych par dni co budes suchariť na polievočkach ta nezabiju neboj..nejak extra sa ti váha nezmení :)
-daj naradu zubárov, oni su odborníci.. ak ti aj vythrnu ten jeden zub, ono sa ti to poposúva aj zabudneš časom nato , že máš o jeden zub menej lebo medzera neostane.. :) maximálne len nebadateľná..
-stojí to okolo 4000 tisíc sK samostatne na jednu čelusť.. čiže 4 hore 4 dole..