Cortisil

venia

Caute, cortisil som zaradila do jedalnicka ako doplnok. Samozrejme, ze pohyb to nenahradi, ale pohol mi zacat mysliet na pravidelne stravovanie (ranajky a obed)a celkovo sa mi upravil metabolizmus. Vaha isla len jemne dole. Avsak, o to vobec nejde, skuste si precitat co vsetko ten doplnok stravy obsahuje a zamyslite sa ci to do tela dokazete dostat prirodzenou cestou. ak ano, tak mate vyhate. A nepotrebujete si kupovat vsetko v jednom. ps: hm, celulitida... skusal niekto vymysliet liek na zmiznutie znamienok :o)))))), vyhladenie vrasok... ha, a co takto na nesmrtelnost :o))))

lucka

Ahojte. Chcem sa spýtať kto má skúsenosti s užívaním Cortisilu... Mám mierne náznaky celulitídy, a dokáže to tento prípravok nejako zmierniť, príp. korigovať?! Tak aby boli výsledky aj viditeľné :-)... Veľmi pekne ďakujem...

smejko

nechcem byt zla ale toto uz je chore...same vyhovorky...v reklame hovoria ze zeny priberaju kvoli stresovemu hormonu a to tie tablety potlacia?ako prepacte...nie hormon ale slaninka o deviatej vecer a ziaden pohyb.staci zmenit zivotospravu a nie sa vrhat po slamkach