prvy pohlavny styk

Príspevok v téme: prvy pohlavny styk
18

vcera som mala prvy pohl.styk a neviem ako sa pot om citim,priatel sa nespravil a dali sme si 2 kondomy,ale ja sa bojim,ze na vrch sa ostali tie tekutiny a ja budem v tom,myslim tekutiny pred ejakulatom,je to mozne?ked si to nasadzoval a ja som sa tiez dotykala a predtym som sa dotykala aj toho jeho vtaka,tak mozem byt v tom,ci ten lubrigacny gel zabija sperma,pouzili sme durex classic,tie su dobre,pomozte mi

vodnarka

sisalc ta bolest a krv bude len pretrhnutim panenskej blany tak nepanikar a nabuduce sa presvedc ze ten kondom tvoj chalan pouzil od zaciatku

Hviezdicka

Ako si nemozes byt ista ci pouzil ochranu uz na zaciatku? ved si musela vidiet ako si dava kondom... alebo co? nechapacka... a ked iba na zaciatku nepouzil, thak to je minimalne riziko, cize nemusis sa bat..

sisalc

hmm ja by som sa chcelaa nieco opytat. mam 15 a vcera som mala prvy pohlavny styk. mam pocit ze zo zaciatku moj partner nepouzil ochranu , asi az po case... je to nebezpecne?? a hned po sexee som zacalaa krvacat a dost ma to boli .plss pomozte. dakujem

18

dakuejm za rady,pomohlo mi to,ale ten strach uplne asi nikdy nezmizne,aj brusko ma boli a papat stale chcem,uz aj to ma stve,menzes mam mat o 2 aj nieco tyzdne,joj,a tebe chechi tiez prajem vela krasny zazitkov s chalanom :o)

chechi

Mám podobný problém a pomohlo mi, že ste sem napísali tú stránku, niečo som sa dozvedela. :o) A neboj, určite to bude v pohode. Hlavne nestresovať a vyrovnať sa so strachom. Jediné, čo by ma ešte zaujímalo, koľko asi tak tá antikoncepcia stojí? Za seba ďakujem a tebe 18 prajem veľa slatných a príjemných zážitkov s priateľom :oň

samko r.

Vďaka sofia, hľadal som pre ňu tú stránku a nemohol som ju rýchlo objaviť. Bližšie je poradíš Ty ako žena. Len sa jej nikto nevenoval.

sofija

Ahoj nic nieje 100% ani HK myslim tabletky teraz ...ak si das tie cipky radsej pouzite aj kondom ...a o tych cipkoch si kukni nieco na stranke www.pharmatex.sk malo by tam o tom nieco byt tusim