totalný zmätok

Príspevok v téme: totalný zmätok
anonym_6011

Dobrý deň,mám 18rokov, moja bývalá ma 17 rokov a moja súčastná má 15 rokov.
Bývalá bola moja prvá láska, veľmi som ju miloval ale vydržalo nám to len krátko, nechala ma. Rozumeli sme si veľmi dobre vždy a aj teraz. Dôvod prečo to urobila mi nikdy nepovedala, ale ja si myslím že to nebolo len z jej iniciatívi(vtedy mala 15).Dosť dlho som sa z toho spamätával, predsa len bola to prvá láska. O rok neskôr som sa dal dokopy so súčastnou, budeme spolu pomaly rok. Nikdy to nebola taká láska ako s prvou. Možno to bolo tým že to bola prvá, neviem to posúdiť kedže nemám veľa skúseností. Nieje to snou vobec ideálne, od začiatku ma trápi ten vekový rozdiel a vyzerá snaď ešte mladšie, ale viem že ma veľmi miluje a prípadný rozchod by jej veľmi ublížil. Podstata je v tom že bývalá sa domna znova zabuchla, dáva mi to najavo a ja sa robím račej blbý. Pravda je, že ju mám stále veľmi rád, možno aj niečo viac. Nikdy som si s nikým tak nerozumel ako snou. Neviem čo mám robiť, ide ma roztrhnúť. Nechcem nikomu ublížiť...najhorsie je ze ma uz raz nechala a mozno by to spravila znovu, neviem...ale je to dobrá baba...

anjelik9

ja si myslim že v prvom rade by si si si ty sam mal dat otázku s kým chceš byť bez ohladu na to čo kto s kým prečo proste čo chceš ty a podla toho sa zariadit bo určite neni dobre byt s niekym s kym by si nebol keby ta chcela druha a sucasnu tak tahat za nos ale ani spravit to štylom že jeeej zrazu ma chceš tak môžme byt spolu a súčasnej povedat baaaj je tu byvala takže v prvom rade utriedit v srdiečku v hlavičke a potom konat =p

WIZI

Prvé lásky sú najblestivejšie. Radšej by som sa utopil ako to znášať, že už nie je so mnou.
////////////////////

No k tvojmu prípadu: S tou prvou by si sa mal dať dokopy. Ale pod jednou podmienkou, opýtaj sa jej prečo ťa nechala. Ak ti neodpovie dokopy sa s ňou nedávaj. Pretože nevieš prečo to bolo prvý krát.