Chcem aby bola chudsia....

Príspevok v téme: Chcem aby bola chudsia....
Liko

Ahojte. Mam 24, priatelka tak isto. Pri vyske 157, ma 52 kg. No ja by som bol radsej keby schudla take 4kg. Je to normalne? Nechcel som jej to povedat,takze som s nou zacal aktivne sportovat. Sice nevyzera nijako objemne,dokonca si myslim,ze je taka akurat,ale aj tak by tie 4 kila mohli ist dole. Ako jej to mam povedat?
Ja mam zasa opacny pripad, pri vyske 179 mam len 76,

alusinka

Mne moj chlap vzdy povie, co mi pristane, a co nie ked sa pytam... ale to je ine... Je ine, ked ti niekto povie, to tricko si nedavaj, to ti nepristane, akoby ti mal povedat, si tucna, musis schudnut 4 kila... Moj priatel ani nevie kolko vazim...

Je pekne, ze sa staras o svoju polovicku, ze chces aby jej bolo dobre... Ked za tebou pride, a povie ti, vies co moj, citim sa byt tlsta, chcem schudnut, tak ju kludne podporuj... Ale podla mna, kebyze schudnut chce sama, tak by s tym uz davno nieco robila... Ako kazda zenska...

Moj nazor - podla mna ti nezalezi na tom, aby sa ona mala dobre, ale na tom, aby si sa mal pri nej dobre ty... neviem.. mozno aby ti kamarati zavideli, aku mas pri sebe krasne stihlu zenu...

liko

Chcete mi povedat,ze sa vam nepaci,ked vam chlap povie,ako vyzerate v tom,ako vyzerate v hentom...ze mu to nie je jedno a snazi sa vam pomoct? Aj co sa tyka vyzoru....Ja sa praveze o svoju priatelku staram,snazim sa jej poradit,co sa tyka vlasov,oblecenia,alebo aj ako vyzera...Len aby sa ona citila dobre. Za to ze vasi muzi su nevsimavy,tak ja musim byt taky isty?
Dajte si otazku,kolke z vas nadavaju na to,ze sa na vas muz ani len nepozrie ked si nieco skusate a povie,ze to je dobre...ja chodim s priatelkou do obchodou a vzdy sa pomoct poradit...nerobim to na silu,len jej to navrhnem,ked to nespravi,tak v poriadku,ale ide o to,ze sa citi dobre,ked vie ze sa to paci aj mne a nie je mi to jedno

alusinka

liko, tak jej radsej navrhni nech ide na plastiku prs... ;) a pekne jej to aj zaplat... ved ty chces, aby bola sexi..

cajik

vdaka panu bohu ze mam svojho uzasneho partnera ktory ma rad aj to moje male brušinko

Liko, ked si taky macher, tak jej to povedz, urcite sme vsetci zvedavi ako to tvoja mila vezme

Mishelka

Mňa by sa to osobne dotklo. Je pravda, že chcem radšej počuť pravdu ako by mi mal klamať do očí, že sa mu páčim, ale keď už si si vyberal priateľku mal by si si vybrať tebe hodnú. Ako sa musí cítiť keď ju celú meníš? Ako si písal vlasy, štýl obliekania...veď ty ju môžeš trošku nakopnúť, navrhnúť v čom by sa ti mohla predviesť, ale neviem ja by som sa cítila menejcenná a pod papučou. Bojím sa, že takýmto prístupom si ju už dlho neudržíš, žena totiž cíti, že niečo nie je ok.
A keď bohužiaľ na teba tieto ženské rady, ktoré tu stále pribúdajú neplatia tak skús jej navrhnúť nejakú spoločnú aktivitu. Choďte sa koručľovať, začnite spolu chodiť do posilky, na túry, bicykel a možno sa jej neúmyselne podarí 4 kg zhodiť. Ale vážne zváž čo chceš!!

liko

alusinka- ved prave. Moja priatelka je dobre obdarena,da sa povedat,ze az moc,a ak trochu schudne,tak to vobec nebude vadit.Pretoze bude mat perfektnu postavu...

alusinka

aaa este k tomu co si pisal, ze je tvoja priatelka dobre obdarena... Ja ked som chudla, tak prve, co mi islo dole boli prsia...
Btw. pevne verim, ze o par mesiacov nebude tvoja draha prispievat do temy - anorexia, bulimia... Sama som si to prezila, a neprajem to nikomu...
Ak je tvoja priatelka, ako vacsina zien, tak jej o tvojom plane, nech schudne, radsej ani nehovor...