Chcem aby bola chudsia....

Príspevok v téme: Chcem aby bola chudsia....
Liko

Ahojte. Mam 24, priatelka tak isto. Pri vyske 157, ma 52 kg. No ja by som bol radsej keby schudla take 4kg. Je to normalne? Nechcel som jej to povedat,takze som s nou zacal aktivne sportovat. Sice nevyzera nijako objemne,dokonca si myslim,ze je taka akurat,ale aj tak by tie 4 kila mohli ist dole. Ako jej to mam povedat?
Ja mam zasa opacny pripad, pri vyske 179 mam len 76,

dd

pozri, ak ju mas rad, tak ju mas mat rad taku aka je, nie si z nej robit vysuperkovanu barbinu..Tebe by sa pacilo, keby ona Teba teraz zacne menit, zmeni Ti farbu vlasov, uces, a este chce od Teba, aby si chudol, aby si bol perfektny? (aj ked taky isto nebudes, lebo kazdy ma chyby..)..inak ale musis byt slusny manipulator, ked ju vies takto oblbnut, ze kvoli Tebe zmeni vsetko co chces a ona Ta chuda asi ma rada, ked si to od Teba vsetko necha..kazdopadne ja byt na jej mieste, bud by som Ta uz davno niekam poslala..alebo by som sa Tebou nechala pretvorit na tu perfektnu a potom by som Ta poslala..
nemen ju, zmen seba, svoj postoj a nahlad k nej..

nathália09

dúfam,že nechceš priateľku uraziť-ak ju ľúbiš a záleží ti na nej,nevrav jej to-je to hlúpe-sú to iba kilá.Alebo hľadáš dokonalosť???Nájdi si modelku.

liko

No tam ide skor o to,ze viem ze bude vyzerat velmi dobre. Odkedy sme spolu,co je uz asi 2 roky postupne sa pri mne meni a k lepsiemu. Poradil som jej zmenu vlasov aj styl oblecenia. Teraz vyzera naozaj dobre,ale ak by dala dole 4kg,myslim ze by to bolo perfektne.

karotkaaa

Liko - nechapem, pises, ze sa ti vidi, ze ma postavu v poriadku - tak potom preco chces, aby schudla ? Lebo sa ti paci vaha ktora zacina cislom ?? Sorry, ale je to od teba dost blbe. Ked sa ona takto citi dobre, tak preco nieco menit.. len aby si bol ty spokojny ? Ci by si radsej chcel, aby tvoja priatelka bola vahou posadnuta, prestala jest alebo co ja viem co este ?

YaaaMaika

btw: na margo tvojej vysky a vahy mas vacsie bmi ako tvoja priatelka...aj ked bmi je somarina ale ty tu riesis priatelkinu vahu.kt je uplne v pohode..takze neviem :Dasi by si mal schudnut ty

misheliiik

a si ty normalny? ak niekoho lubis tak si s nou spokojny tak ako je,a nechces na nej nic menit!! a uz duplom nie nejake blbe 4 kila.toto je uz o com..

YaaaMaika

prepac,ale podla mna to normalne nie je....nepoviem keby mala nadvahu tak ok je to aj pre jej zdravie prospesne nech schudne...ale toto...nehnevaj sa pokial sa ona citi ok tak nevidim dovod aby ona chudla len za to,ze ty chces aby schudla ...

dd

nevyzera objemne? pri vyske 157cm je vaha 52kg uplne v pohode, ja mam 158cm a vazim 54-55kg a nie som s tou vahou nespokojna a keby mi manzel povedal, ze chce aby som bola chudsia, tak ho minimalne niekam kopnem!priznavam si, ze by som potrebovala urcite partie spevnit, ale urcite nie chudnut len preto, aby som bola o 4kg lahsia a niekomu sa videla moja vaha mozno krajsia!sport je ok,treba mat nejaku tu kondicku, ale nie za ucelom chudnutia pri jej vyske a vahe..a na margo tej Tvojej vysky a vahy, ked som sa spoznala s manzelom, tak pri vyske 185cm mal vahu 75kg...