Aký melír si zvoliť?

Príspevok v téme: Aký melír si zvoliť?
wewusshka

Ahojte všetci...Chcela by som sa poradit ohľadne mojich vlasom..Moje vlasy su dlhé asi po pás a mám ich čierne...Chcela by som nejakú zmenu...Napr. melir alebo co...Chcela som ist spat na svoju prirodzenu gastanovu farbu ale viem, že zosvetľovaním si zničím moje vlasy a mošno by som ich musela aj ostrihať a to nechcem...Vlasy som si doteraz farbila len s tvamohnedých samponom...A chcela by som dať normalnu farbu cierno modru no neviem ci urobim dobre...chcem už proste nejakú zmenu...Takže by som chcela vyskusať nejaký melir...pozerala som rozne fotky na internete...zapacila sa mi fialova ale aj cervena..A chcem sa ešte opýtať koľko by to u kaderničky stálo to všetko? Ďakujem za odpovede :)

wewushhka

hm..ona sa ešte len učí...ale videla som uz veľa ľudí, ktorým spravila melir a vyzeralo to super preto som požiadala ju... :)Je fakt dobra..Napr. mam Ďaľšiu kamaratku , ktorá je kadernička teraz konči nadstavbu a keĎ mi farbila vlasy so samponovkou zafarbila mi hrozne..moja mama mi odvtedy farbi co vobec nieje vyucena kadernicka :)
Neviem no...A myslis si co radsej cerveny melir alebo fialovy? Pretože ževraj sa červený rýchlo zmyje z vlasov par dni, tyzdnov :-/

kadernickaaa

Nevidim nejaky exra vyznam v takych dlhych vlasoch,ani ked su kvalitne,da sa s nimi robit malo veci.Takze rozhodne 10 cm to nie je vobec vela a take dlhe vlasy su ovela krajsie ako vlasy po pas,ti su fajn ked mas 10 rokov.
Znacka?Zalezi s cim robit Tvoja kamoska kadernicka a ak je profesionalka a vazne dobra,tak Ti spravi krasny melir.Ale ak je len nejaka kadernicka,ktora ma urobeny kurz,bala by som sa...

wewushhka

hm až o 10 cm? to je dosť :-/ neviem...mne by to urobila kamaratka tiež kadernicka...viem velmi dobre strihať takže neviem bol by to aj u nej problem? uff...a aký melir by si mi poradila?cerveny? na cierne vlasy? a neviem aka znacka je najlepsia?

kadernickaaa

Po prve robit melir na take dlhe vlasy je pre kadernicku riadne makacka a niekde to nerobia.
Radila by som osdstrihnut vlasy o 10cm a dat si cerveny melir ale metalicky cerveny nie bordo alebo tmavocerveny,ale nieco zairive...

wewushhka

hm avsak vypsana_fixa neviem mnohi radia len na cervenu alebo fialovu..lebo moc svetle na ciernu sa vobec nehodia...mna tvavohnedy sampon chytil do cierna takze asi si farbu nedava lebo potom mi to nikdy neodrastie to mas pravdu...takze si dam zase len samponovku tmavohnedu a potom na to supnem melir :-) Ale stale nie som si ista :-/

vypsana_fixa

nedavaj si ciernu,uricte nie. ved to je pomaly to iste ako tmavo hneda.a ked si das ciernu uz sa jej duplom nikdy nezbavis..podla mna by sa hodil na ne taky biely az do strieborna melir,ale nei taky typicky ze odvrchu ale kadejak prekladany aj zospodu vlasov.. :)