Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Malé mihalnice

romank.a

Ja mam tiez take mihalnice, skus spiralu Max Faktor Masterpiece Max, ta je podla mna jedna z najlepsich. Ked si ju nanasas, tak hned potom si riasy pridrz prstom, tak, ze privries oko a ukazovakom akokeby si si riasy tak trochu nadvihla, hlavne konce, a drz to tak bez pohnutia aspon 20 sekund.. snad som to dobre vysvetlila:P a potom, ked to chces mat hustejsie a objemnejsie, tak to mozes po zaschnuti este zopakovat.. zalezi aky "efekt" chces dosiahnut..dufam ze pomohlo, lebo mne to teda pomaha skvele a aj mi vravia niekedy, ze ake pekne mam riasy, tak to asi funguje, lebo v skutocnosti su ozaj slabucke.. drzim palce

mihalnicka

Ja mam tiez tento problem.Mam male ocka a este k tomu sa mi nedaju predlzit dostatocne mihalnice.Skoda.....Ja viem ze teraz sa daju mihalnice predlzit podobne ako vlasy alebo tie sikovnejsie si nalepuju umele.....Skus vyhladat predlzovanie mihalnic......

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.